Nadajemy na tych samych falach

Wywiad z Maciejem Lipą – nowym franczyzobiorcą Lauren Peso Polska S.A. z Oddziału Gliwice.

Nowy oddział Lauren Peso Poiska S.A. w Gliwicach!Jak trafiłeś na firmę Lauren Peso Polska S.A.?  Co Cię skłoniło do podpisania umowy franczyzowej?

Obserwowałem już kilka miesięcy rynek szkoleniowy pod kątem firmy, 
z którą nawiążę współpracę. Zależało mi, aby była rzetelna, profesjonalna i z doświadczeniem – taką właśnie jest Lauren Peso Polska S.A. Po spotkaniu, byłem już pewien – nadajemy na tych samych falach! 
Dalszy wspólny rozwój jest uzależniony tylko i wyłącznie od siły oraz szybkości moich pomysłów.

Jakie jest Twoje dotychczasowe doświadczenie biznesowe?

Miałem do czynienia z dużymi korporacjami działającymi w branży telekomunikacyjnej, gdzie skutecznie praktykował sprzedaż w segmencie B2B. Posiadam również własną firmę telekomunikacyjną.

Jak w czasach kryzysu wyobrażasz sobie sprzedaż usług szkoleniowo-doradczych? Jakie widzisz perspektywy tej branży na rynku śląskim?

Rynek śląski to bardzo dobry rynek nastawiony na innowacje i rozwój. Uważam, że jest to jeden z najlepszych regionów w kraju. Kryzys dla branży szkoleniowej jak i dla wielu innych jest szansą i w taki sposób trzeba na niego patrzeć. Jeśli w firmach spadają obroty to najlepszą inwestycją będzie ta w rozwój pracowników oraz poszukiwanie coraz lepszych rozwiązań, w których mogę pomóc.

Jak chcesz rozwijać  gliwicki oddział Lauren Peso Polska? Jak oceniasz plany rozwojowe centrali LPS?

Rozwój z firmą Lauren Peso Polska S.A. jest na poziomie, o którym jeszcze chwilę temu mogłem pomarzyć – przede wszystkim dynamiczny. Gliwicki oddział będzie rozwijać się systematycznie, już teraz zapraszamy! Wkrótce zatrudnię najprawdopodobniej nowe osoby – do administracji i do bezpośredniej obsługi klientów biznesowych.

2012-07-18
aktualnosci zobacz wszystkie
2020-06-23
Z dumą informujemy, iż pozytywnie przeszliśmy proces recertyfikacji
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Wymagania psychologiczne, stosunki międzyludzkie, szanse rozwoju - uległy zmianom.
wiecej