Zarząd


Adrian Tabor
Prezes, Trener

Adrian Tabor

Od maja 2014 Prezes Zarządu giełdowej spółki szkoleniowo-doradczej Lauren Peso Polska S.A. , wcześniej wiceprezes tejże spółki był odpowiedzialny za sprzedaż i rozwój działu handlowego. 
 Był współtwórcą i założycielem spółek  Your Image S.A., Wolfs Corporation, YOSHI PRIVATE INVETMENT S.A., piastował tam rownież funkcję w zarządach.

W życiu i w biznesie kieruje się domeną : SUKCES TO INFORMACJA. Nowatorski sposób myślenia sprawił, że dotarł do miejsca, w którym jest.
Największą frajdę sprawia mu doradzanie i dzielenie się zdobytym doświadczeniem z innymi.
Jego panele, szkolenia i sesje doradcze to zawsze perfekcyjnie przygotowane warsztaty. Jako trener biznesu przeprowadził setki szkoleń, które przyniosły konkretne wyniki osiągane przez jego klientów. Sesje, które prowadzi są esencją praktycznej wiedzy i umiejętności przekazywaną w interesujący dla uczestników sposób. Jego klientami są największe polskie firmy z listy WIG 20. Brał udział w tworzeniu od podstaw brandów, które zaistniały zarówno na polskim rynku jak i za granicami kraju. Zawsze sprawnie potrafił powiązać obowiązki zarządcze z trenerskimi. 

Stworzył metodę, która uczy nowego podejścia do biznesu, radykalnie zmienia sposób myślenia. Spotkania z ciekawymi ludźmi zawsze mobilizowały go do samorozwoju.

Swoją karierę rozpoczynał  pracując w korporacjach finansowych m.in. Nationale Nederlanden, Commercial Union, SAMPO.

aktualnosci zobacz wszystkie
2020-06-23
Z dumą informujemy, iż pozytywnie przeszliśmy proces recertyfikacji
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Wymagania psychologiczne, stosunki międzyludzkie, szanse rozwoju - uległy zmianom.
wiecej