Human Resources

O wartości i rozwoju firmy decydują ludzie ją tworzący. Najcenniejszym zasobem w każdej organizacji są jej pracownicy – to oni są największym potencjałem. Ich lojalność, uzdolnienia, rozumienie i współgranie z misją firmy, świadczą o sukcesie. Właśnie te cechy stanowią dla Działu HR Lauren Peso Polska S.A. wartość, która jest doceniana na każdym kroku.

Pracodawcy i menedżerowie, chcąc stworzyć profesjonalny i zaangażowany zespół - robią wszystko, by wybrać najlepszych współpracowników.

W świecie biznesu profesjonalne doradztwo personalne jest pierwszym i jednym z najważniejszych przystanków na drodze do sukcesu. Dlatego też chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Nasza firma zajmuje się profesjonalną rekrutacją pracowników - zależy nam na tym, aby byli oni idealnie dopasowani do specyfiki danej firmy.

Firma Lauren Peso proponuje niezwykle interesującą ofertę integracyjną dla Państwa pracowników. Podczas wspólnych wyjazdów, imprez tematycznych i eskapad, pracujemy nad budowaniem zespołu, rozwojem umiejętności komunikacji i zarządzania w grupie, zdefiniowaniem ról zespołowych, tworzeniem relacji międzyludzkich i motywacją pracowników. Poprzez wspólne zadania, gry symulacyjne, fabuły przygodowe, elementy sportów ekstremalnych i zadań survivalowych rozwijamy, tak ważną w osiąganiu sukcesu, integrację Państwa zespołu.


Badania satysfakcji

Satysfakcja klientów to jedyny sposób na osiągnięcie trwałej przewagi nad konkurencją. Klienta nie wystarczy jedynie pozyskać, należy zadbać, aby tę relację utrzymać. Lauren Peso Polska oferuje kompleksowe i profesjonalne badania satysfakcji, które pozwolą poznać preferencje i oczekiwania konsumentów oraz sposób w jaki postrzegają oni firmę, a dodatkowo ukażą mocne i słabe strony obsługi.
wiecej

Employer Branding

Wieloaspektowa promocja marki coraz silniej kładzie nacisk na postrzeganie firmy, jako dobrego pracodawcy. Eksperci Lauren Peso Polska zadbają o prawidłowy wizerunek Państwa firmy. Pomożemy stworzyć przyjazną atmosferę pracy oraz ukształtować obraz atrakcyjnego pracodawcy. Nasze metody są zawsze dobierane indywidualnie do specyfiki Klienta. Zajmujemy się zarówno Employer Branding Wewnętrznym , jak i Zewnętrznym.
wiecej

Oceny pracownicze

Właściwe kierowanie rozwojem pracowników przynosi niewątpliwe korzyści funkcjonowaniu firmy. System ocen pracowniczych jest jedną z form motywacji, która pozwala ocenić jakość pracy, postawy pracowników oraz ich efektywność. Eksperci Lauren Peso Polska proponują bogatą bazę rzetelnych narzędzi, które dają informacje o faktycznych umiejętnościach, kompetencjach i postawach Państwa zespołu.
wiecej

Opisy stanowisk

Celem Lauren Peso Polska jest stworzenie takiej organizacji w Państwa firmie, aby każdy pracownik czuł się komfortowo i pewnie. Opisy stanowisk, opracowane przez naszych specjalistów, dokładnie określają obszary pracy i odpowiedzialności na różnorodnych stanowiskach, przedstawiają warunki oraz wymagania. Nasze procedury ułatwiają organizację, wprowadzają porządek i klarowność.
wiecej

Outplacement

Prawidłowa polityka firmy obejmuje wsparcie również dla zwalnianych pracowników. To nie tylko forma podziękowania za współpracę, ale też budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Lauren Peso Polska dysponuje najlepszymi zasobami, metodami i technologią, gwarantując kompleksową opiekę nad zwalnianymi pracownikami. Oferujemy porady psychologa, kształtujemy kompetencje osobiste oraz pomagamy w znalezieniu nowej pracy.

wiecej

Rekrutacja i selekcja

Największy potencjał i siłę każdej organizacji stanowią tworzący ją ludzie. Proces rekrutacji Lauren Peso Polska to stworzenie profesjonalnego i zaangażowanego zespołu w Państwa firmie. Nasi eksperci znajdą najlepszych kandydatów, zajmą się ich wdrożeniem oraz wskażą skuteczne ścieżki rozwoju. Przeprowadzamy: Executive Search, Direct Search, rekrutację masową, rekrutację segmentową oraz kampanie rekrutacyjne.

wiecej

Systemy motywacyjne

Nie jest tajemnicą, że większa efektywność pracowników, to większe zyski firmy. Celem Lauren Peso Polska jest stworzenie, w Państwa firmie, optymalnych warunków pracy oraz skłonienie pracowników do wykonywania pożądanych czynności. Sprawimy, że dostrzegą oni wartość pracy oraz poczują się integralną częścią firmy. Nasi eksperci opracowują indywidualne programy motywacyjne, poprzedzone dokładnymi analizami.

wiecej

Tajemniczy klient

Przy wciąż rosnącej konkurencji na rynku nie można pozwolić sobie na przeciętność. Do sukcesu firmy przyczynia się, w decydującym stopniu, jakość obsługi. Naszym celem jest najwyższa satysfakcja Państwa klientów. Specjaliści Lauren Peso Polska wykonają dla Państwa kompleksowe badania metodą "Mystery Shopping", które pozwolą dokładnie zanalizować jakość obsługi klienta w Państwa firmie oraz dostarczą informacji o jej wizerunku na zewnątrz.

wiecej

Lauren Peso Polska SA dostarcza wsparcie z zakresu doradztwa personalnego: procesów rozwoju, oceny i audytu menedżerskiego, audytu personalnego. Wykorzystujemy do tego kompilację narzędzi takich jak m.in.:

  • Assessment Centre,
  • Development Centre,
  • symulacje biznesowe,
  • coaching menedżerski,
  • team coaching,
  • konsultacje psychologiczne.

Realizujemy kompleksowe projekty dla organizacji w obszarze Zarządzania Zasobami Ludzkimi: programy dla talentów, budowanie zespołów, doradztwo organizacyjne, badania satysfakcji oraz zaangażowania pracowników. Nasi eksperci proponują korzystanie z szerokiej bazy narzędzi, pozwalających otrzymać rzetelną informację zwrotną na temat umiejętności, kompetencji i postaw pracowniczych. Metody ocen dobierane są indywidualnie, w sposób dostosowany do konkretnego projektu.

Specjalizujemy się w kompleksowym i różnorodnym wsparciu dla naszych Klientów, także poprzez tworzenie i publikację ogłoszeń prasowych oraz internetowych. Naszym celem jest dostarczanie usług na najwyższym poziomie, zgodnych z najświeższymi trendami w zakresie usług związanych z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi.

aktualnosci zobacz wszystkie
Franczyza jest coraz bardziej popularna, ale czy to dobry sposób na biznes?
wiecej