Employer Branding

Employer Branding to z języka angielskiego "budowanie wizerunku pracodawcy". Nie od dziś wiadomo, iż opinia o firmie w oczach partnerów biznesowych i potencjalnych pracowników, ma ogromne znaczenie. Jednak nie wszystkie firmy zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest kreowanie jej - dbałość o dobry wizerunek pracodawcy może przekładać się na wymierne i konkretne rezultaty biznesowe.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 795 017 607
hr@laurenpeso.pl

W Polsce siła Employer Brandingu wciąż nie jest wystarczająco doceniana – eksperci firmy Lauren Peso Polska SA wiedzą, jak zadbać w tym temacie o Państwa Firmę. Employer Branding, w skrócie EB, można najogólniej podzielić na Internal Employer Branding oraz External Employer Branding, czyli EB Wewnętrzny oraz EB Zewnętrzny.

Employer Branding Wewnętrzny, są to wszystkie działania, skierowane do obecnych pracowników danej firmy. Na celu ma głównie koncentrację na stworzeniu przyjaznej atmosfery pracy. Bardzo istotnym zagadnieniem jest też ciągła możliwość rozwoju. Do działań z zakresu Internal EB, możemy zaliczyć między innymi: organizację wyjazdów integracyjnych i integracyjno - szkoleniowych, wydawanie wewnętrznych newsletterów oraz wszelkie inwestycje w kapitał ludzki, np. w postaci wszechstronnych szkoleń.
 
Employer Branding Zewnętrzny skierowany jest głównie do potencjalnych pracowników naszej firmy, a także wszystkich już aplikujących na określone stanowisko. Celem działań naszych ekspertów, jest stworzenie wizerunku Państwa Firmy jako atrakcyjnego pracodawcy.

Istnieją przeróżne metody promocji – każdorazowo dostosowujemy je do profilu firmy i konkretnych wymagań pracodawcy. Do najpopularniejszych należy zaliczyć między innymi: uczestnictwo w targach pracy, aktywną promocja firmy na uczelniach wyższych, kreowanie efektywnych i skutecznych ogłoszeń rekrutacyjnych.

Wiemy, iż siłą każdej firmy jest grupa utalentowanych ludzi, którzy tworzą skuteczny zespół. Nasze działania mają na celu kreowanie wizerunku pracodawców, przy wykorzystaniu różnych metod - tych sprawdzonych, ale i całkiem innowacyjnych, autorskich.

W naszej ofercie mamy między innymi takie działania, jak:

  • analizy i badania pod kątem Employer Brandingu – badania sytuacji na rynku pracy, badanie opinii pracowników i preferencji kandydatów, employee value proposition,
  • konsultacje i opracowanie indywidualnej strategii dla Państwa Firmy,
  • rozbudowane rekrutacje, rekrutacje na uczelniach – relacje z mediami, reklamodawcami, tworzenie ogłoszeń, stron internetowych, bannerów, etc.,
  • komunikacja wewnętrzna w firmie, budowanie wizerunku wśród pracowników firmy.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 795 017 607
hr@laurenpeso.pl
hr strefa wiedzy zobacz wszystkie
Automotywacja i motywacja w warunkach pracy zdalnej oraz Zarządzanie zespołem zdalnym.
wiecej
Kilka rad jak przezwyciężyć stres i dlaczego... nie zawsze warto z nim walczyć
wiecej