Materiały Video - Lauren Peso Polska

Nasze materiały video

PIGUŁKI WIEDZY

Rozwiązywanie konfliktów Poznaj narzędzia i sposoby rozwiązywania sytuacji spornych. Wiedza na temat rodzajów i podłoża konfliktu stanowi klucz to sprawnego radzenia sobie z nimi.
Komunikacja według von ThunaKażdy z nas komunikuje się za pomocą czterech ust i czterech par uszu. Co to oznacza w praktyce? Dowiedz się z wypowiedzi naszej specjalistki ds. komunikacji w zespole. Trener Anna Wojtczak.
Model biznesowy Twojej firmyZastanawiałeś się kiedyś co zrobić aby Twój klient czekał pod Twoimi drzwiami???? już 5 minut przed otwarciem? Dowiedz się więcej na temat modelów biznesowych!
RODO nie takie straszneZobacz materiał i sprawdź jak właściwie zarządzać danymi osobowymi w Twojej firmie i spełnić wymagania RODO.
Case study - Proces doradczy firmy Nasza Trenerka Anna Stefaniak wyjaśnia etapy i przebieg procesu doradczego na przykładzie studium przypadku.

 

REALIZACJE EVENTOWE

Wrack Race - ekstremalny event integracyjny Wyścigi wraków, to jeden z organizowanych przez nas eventów.

Szukasz niestandardowej, wyjątkowej, odważnej imprezy integracyjnej? Organizujemy takie od lat dbając o wszystkie najmniejsze szczegóły. Zawsze jesteśmy na miejscu i koordynujemy wszystko tak, aby nasi Klienci skupiali się wyłącznie na dobrej zabawie, integracji i generowaniu niezapomnianych wspomnień!
aktualnosci zobacz wszystkie
Wyniki testu Gallupa dostarczają nam wiedzy, jak pracownicy lub kandydaci do pracy rozwiązują swoje problemy, pozyskują wiedzę i współdziałają z innymi. Dzięki temu wiemy, jakimi zasobami dysponujemy i w czym może tkwić źródło naszego sukcesu, jako całej organizacji.
wiecej