Firma - O Firmie - Kim jesteśmy, jak pracujemy - Lauren Peso Polska S.A.

Kim jesteśmy?
Ludźmi z pasją, którzy potrafią nią zarażać innych. Wiemy, że sukces to kwestia treningu, co udowadniamy na co dzień w trakcie naszych szkoleń. Nasze działanie to kompetencja, zrozumienie Państwa potrzeb, i prosta odpowiedź na pytanie, jak zamienić potencjał firmy i talent pracowników na osiągnięcia. Jesteśmy specjalistami w szkoleniach z zakresu zarządzania i sprzedaży. Prowadzimy także liczne projekty z zakresu szeroko rozumianego doradztwa personalnego. Dlaczego stawiamy na taką specjalizację? Wiemy i na co dzień udowadniamy, że te dwa obszary są podstawą efektywnego funkcjonowania każdej firmy. Dobre zarządzanie, to płynna działalności firmy, wysoka sprzedaż, to sukces finansowy.
Nasza pasja to nieustanny rozwój i nowe wyzwania, które są odpowiedzią na Państwa oczekiwania. Assessment Center, Development Center, to tylko niektóre projekty, które prowadzimy, odpowiadając na potrzeby naszych klientów. Wszystko to jest możliwe, bo szkolenia to nasza pasja.

Jak pracujemy?
Tworzymy odzwierciedlenie rzeczywistości, w jakiej funkcjonuje nasz klient, bo szkolenie ma udzielać odpowiedzi na pytania, z którymi musi zmierzać się na co dzień. Dlatego dialog jest podstawą naszych działań. Pytamy i odpowiadamy na pytania, studiujemy problemy, spotykamy się i rozmawiamy o tym, jakie metody szkolenia będą najlepsze. Bo dialog to sukces, bo cenimy czas naszych klientów, bo chcemy jak najlepiej poznać ich potrzeby. Tak opracowujemy najlepsze rozwiązania, które wcielamy w życie.
W ten sposób wypracowaliśmy nasze atuty - precyzję, kompleksowość i szybkość działania. Przyświeca nam zasada bliskiego działania z klientem i praca nad jego rozwojem. Wszystko to sprawia, że partnerzy darzą nas dużym zaufaniem.

Jak się rozwijamy?

O tym najlepiej mówią cyfry. Ponad 40% procentowy wzrost pokazuje, że kierunek, w jakim dążymy jest trafny. Współpraca z najbardziej dynamicznymi firmami na polskim rynku, zaangażowanie, kreatywność, odpowiedzialność i nieustanne udoskonalanie oferty. Dzięki tym elementom i zaufaniu naszych klientów, możemy poszczycić się jednym z najwyższych wskaźników rozwoju. Nie poprzestajemy jednak na tym. Chcemy i dzielimy się posiadaną wiedzą i doświadczeniem z każdym, kto jest na nią otwarty. Dlatego oprócz szkoleń, coachingów i rekrutacji, piszemy wiele branżowych artykułów i przeprowadzamy wywiady z ekspertami. Wyciągamy wnioski, zawsze wyprzedzamy zdarzenia, obserwujemy trendy. Wsłuchujemy się w oczekiwania klientów. Wraz z nimi tworzymy zasady funkcjonowania organizacji, bo wierzymy, że jest to najlepszy klucz do sukcesu.

aktualnosci zobacz wszystkie
Wyniki testu Gallupa dostarczają nam wiedzy, jak pracownicy lub kandydaci do pracy rozwiązują swoje problemy, pozyskują wiedzę i współdziałają z innymi. Dzięki temu wiemy, jakimi zasobami dysponujemy i w czym może tkwić źródło naszego sukcesu, jako całej organizacji.
wiecej