- info - Lauren Peso Polska S.A.

Nasi Klienci o nas:

 

  „Z przekonaniem polecamy usługi Firmy Lauren Peso Polska S.A. jako profesjonalnego, solidnego, zaangażowanego i elastycznego Partnera w dostarczaniu usług szkoleniowych.” 
 Kierownik Działu Personalnego firmy z branży teleinformatycznej  

 

„Ilość wniesionej pracy to nie tylko uzyskanie dobrych cen od kontrahentów  - to przede wszystkim kreacja i wysoka inteligencja w planowaniu a przede wszystkim w realizacji naszych wspólnych celów. To jest największa wartość, dla której warto z Wami współpracować.”
Product Manager and Business Trainer firmy z branży handlowej  

 

„Całość była dostosowana do naszych potrzeb i profesjonalnie przygotowana. Z satysfakcją stwierdzam, że postawa naszych pracowników uległa pozytywnej zmianie a inwestycja w ten Projekt była dobrą decyzją. Dziękujemy firmie Lauren Peso za rzetelne zorganizowanie szkolenia oraz  za zrealizowanie celu, jaki sobie postawiliśmy.”
Prezes Zarządu firmy z branży budowlanej  

 

„Uczestnicy byli mile zaskoczeni formą przeprowadzenia zajęć – warsztaty prowadzone były w dynamicznej atmosferze, z zachęceniem do uczestniczenia w grach, scenkach i ćwiczeniach praktycznych. A ich forma okazała się bardzo przekonująca. Uświadamiając sobie nasze rezerwy wielu z nas zapewne zastosuje w praktyce wiedzę przekazaną na szkoleniu.”
Wiceprezes Zarządu, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu firmy z branży mięsnej  

 

„Postrzegamy firmę Lauren Peso Polska S.A. jako solidnego partnera i pośrednika w procesie doskonalenia i budowy kompetencji zawodowych naszych pracowników. Przedstawicieli Lauren Peso, z którymi mieliśmy okazję współpracować, cechuje duży profesjonalizm, zaangażowanie i kultura osobista.”
Kierownik ds. Rozwoju Zasobów Ludzkich firmy z branży farmaceutycznej

 

„Uczestnicy szkolenia w przeprowadzonych ankietach wysoko ocenili zarówno pracę trenera jak i zaproponowany program oraz metody i organizację szkolenia. Dobra współpraca z firmą Lauren Peso Polska S.A. w zakresie organizacji i prowadzenia szkolenia oraz wysoki poziom świadczonych usług sprawia, że możemy ją polecić jako rzetelnego i profesjonalnego wykonawcę.” 
Kierownik Referatu jednostki administracji publicznej

 

„Szkolenie zostało wysoko ocenione przez uczestników. Trener prowadził szkolenie z zaangażowaniem wykazując się dużym doświadczeniem, kreatywnością i wiedzą. Rekomendujemy firmę Lauren Peso Polska S.A. jako rzetelnego, profesjonalnego Partnera. Mamy zamiar kontynuować współpracę szkoleniową.” 
Członek Zarządu firmy z branży kosmetycznej

 

„Od kilku lat współpracujemy z firmą Lauren Peso Polska S.A. przy realizacji corocznych spotkań integracyjnych dla swoich pracowników. Wieczory tematyczne to zawsze mocny punkt programu, który cieszy się ogromną popularnością i zainteresowaniem wśród pracowników. Wszyscy uczestnicy bawią się zawsze wyśmienicie i nie mogą doczekać się kolejnych wyjazdów. Z przyjemnością rekomendujemy Lauren Peso Polska S.A. jako profesjonalnego i rzetelnego partnera w zakresie organizacji wyjazdów firmowych.” 
Członek Zarządu firmy z branży usługowej

aktualnosci zobacz wszystkie
Wyniki testu Gallupa dostarczają nam wiedzy, jak pracownicy lub kandydaci do pracy rozwiązują swoje problemy, pozyskują wiedzę i współdziałają z innymi. Dzięki temu wiemy, jakimi zasobami dysponujemy i w czym może tkwić źródło naszego sukcesu, jako całej organizacji.
wiecej