Kariera - Program Praktyk - Praktyki - Lauren Peso Polska S.A.

Program praktyk

Praktyki w Lauren Peso Polska S.A.!Pracownicy naszej firmy to młody dynamiczny zespół. Staramy się pracować wspólnie i choć każdy z nas specjalizuje się w innym zakresie, wymieniamy się doświadczeniami i pomagamy  w codziennej pracy. Dlatego program praktyk w naszej firmie jest „naturalnie” scalony ze sposobem w jaki funkcjonujemy.  Praktykant tym samym, bardzo szybko zaadaptuje się do naszych warunków i co najważniejsze - pozna kulturę pracy nowoczesnych organizacji. Duże zaufanie jakim darzymy pracowników pozwala im rozwinąć skrzydła i sprawić że praca stanie się dla nich pasją i sama w sobie „energetyzerem”.

Lubisz pracować w zespole?  Elektryzują Cię nowe wyzwania?


Na tej stronie znajdziesz aktualne oferty praktyk w naszej firmie. Odwiedzaj często tę stronę.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:
Stażysta Działu Handlowego

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres hr@lauren.pl. W temacie e-maila proszę podać nazwę stanowiska. Prosimy o zawarcie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - Dz. U. Nr 133, poz. 883)”.

 

Twoja ścieżka karierysprawdź swoją ścieżkę kariery w Lauren Peso Polska S.A. (więcej...)

 

 

aktualnosci zobacz wszystkie
Wyniki testu Gallupa dostarczają nam wiedzy, jak pracownicy lub kandydaci do pracy rozwiązują swoje problemy, pozyskują wiedzę i współdziałają z innymi. Dzięki temu wiemy, jakimi zasobami dysponujemy i w czym może tkwić źródło naszego sukcesu, jako całej organizacji.
wiecej