Nasz Zespół - Trenerzy - Lauren Peso Polska S.A.

Trenerzy /Doradcy biznesowi

Nasi trenerzy to specjaliści w dziedzinach, w których szkolą. Warunkiem niezbędnym, jakim kierujemy się przy ich  zatrudnianiu, jest posiadanie przez nich dwóch istotnych elementów:

  • Doświadczenie

Umiejętności praktyczne są nieodzownym warunkiem gwarantującym, iż to co zostanie przedstawione naszym klientom jest sprawdzone i aktualne. Zaangażowanie i chęć dzielenia się wiedzą naszych  pracowników często znajdowały swoje ujście w napisanych artykułach, wywiadach i relacjach, które były i są cytowane w wielu mediach.

  • Pasja

Szkolenia to pasja jaką realizujemy na co dzień, poprzez oferowanie Państwu najlepszych szkoleń, które w 100% dopasowane są do Państwa potrzeb. Pasja pozwala wieloma drogami dojść do tego samego celu, a przy tym przekazać wiedzę i umiejętności. Po szkoleniu prowadzonym z pasją uczestnicy zdobywają poza umiejętnościami również motywację do jeszcze efektywniejszej pracy.aktualnosci zobacz wszystkie
Wyniki testu Gallupa dostarczają nam wiedzy, jak pracownicy lub kandydaci do pracy rozwiązują swoje problemy, pozyskują wiedzę i współdziałają z innymi. Dzięki temu wiemy, jakimi zasobami dysponujemy i w czym może tkwić źródło naszego sukcesu, jako całej organizacji.
wiecej