Wyjazdy Integracyjne - Firmowe imprezy integracyjne - Lauren Peso Polska S.A.

Wyjazdy integracyjne - Imprezy integracyjne dla firm

Firma Lauren Peso proponuje niezwykle interesującą ofertę integracyjną dla Państwa pracowników. Podczas wspólnych wyjazdów, imprez tematycznych i eskapad, pracujemy nad budowaniem zespołu, rozwojem umiejętności komunikacji i zarządzania w grupie, zdefiniowaniem ról zespołowych, tworzeniem relacji międzyludzkich i motywacją pracowników. Poprzez wspólne zadania, gry symulacyjne, fabuły przygodowe, elementy sportów ekstremalnych i zadań survivalowych rozwijamy, tak ważną w osiąganiu sukcesu, integrację Państwa zespołu.

Aktywny wypoczynek

Adventure to impreza integracyjna, przygoda z adrenaliną zorganizowana przez Lauren Peso Polska. 100% bezpieczeństwa! Jaskinie, skałki, rafting, loty balonem, survivale, paintball, psie zaprzęgi, jazda konna, off road, quady, narty, łowienie ryb,WRC. Stawanie w obliczu trudności i sytuacji nietypowych pomaga stawić czoła własnym lękom i słabościom.

wiecej

Gry integracyjne

Lauren Peso Polska oferuje niezapomnianą imprezę integracyjną w postaci różnorodnych gier, dopasowanych ściśle do wymagań i predyspozycji Klienta. Przygotujemy gry scenariuszowe, symulacyjne, miejskie. Tradycyjne i nowe.Zabawa połączona z treningiem umiejętności osobistych i społecznych.

wiecej

Konferencje, Kursy, Warsztaty

Lauren Peso Polska oferuje Państwu niezapomniane imprezy w formie różnorodnych konferencji, kursów i warsztatów. Nasza oferta obejmuje m.in.:pokazy barmańskie, kurs kiperski, degustacje cygar i alkoholi, warsztaty jogi, wizażu, aktorstwa, malarstwa, tańca i gry na bębnach,wizytę w fabryce czekolady, kurs nurkowania, wspinaczki, golfa.

wiecej


Olimpiady firmowe

Lauren Peso Polska proponuje Państwu unikatową i oryginalną imprezę integracyjną w formie olimpiady firmowej lub branżowej (rywalizacja kilku firm danej branży). Zajmiemy się profesjonalną i kompleksową organizacją. Zapewniamy wykwalifikowanych instruktorów oraz gwarantujemy bezpieczeństwo.

wiecej


Pikniki i festyny

Lauren Peso Polska proponuje Państwu aktywną, rodzinną formę integracji – pikniki oraz festyny. Zajmiemy się kompleksową i profesjonalną organizacją imprezy, zadbamy o ciepłą atmosferę, pełne bezpieczeństwo oraz atrakcje dla uczestników w każdym wieku (dmuchane zamki i zjeżdżalnie, atrakcyjne pokazy).

wiecej


Protokół dyplomatyczny

Nasze szkolenie skierowane jest do osób, które pragną zdobyć ekspercką wiedzę z zakresu protokołu dyplomatycznego i savoir vivre

wiecej


Wieczory tematyczne

Lauren Peso Polska zorganizuje dla Państwa różnorodne odmiany wieczorów tematycznych, które przeniosą uczestników w czasie i miejscu. Indywidualnie dostosowujemy tematykę.To propozycja na niezapomniany wieczór dla swoich klientów oraz współpracowników. W ofercie m.in.:aranżacja carskiej Rosji, PRLu, Halloween, biesiady rycerskiej, noc Latino, imprezy świąteczne (Wigilia, Wielkanoc), Sylwester.

wiecej


Wyjazdy Incentive Travel

W grupie najważniejsza jest integracja. Lauren Peso Polska zorganizuje dla Twojej firmy wyjazdy i imprezy tematyczne, których celem będzie praca nad budowaniem zespołu, rozwój umiejętności komunikacji i zarządzania w grupie, wzrost motywacji oraz umacnianie relacji międzyludzkich.

wiecej


Yachting

Dlaczego pod żaglami? Wspólne wachty, praca przy żaglach, obejmowanie stanowisk manewrowych, nocne pływanie, współodpowiedzialność za bezpieczny przebieg rejsu. Trening pod żaglami to sposób na przeżycie niezapomnianych chwil oraz nabycie nowych umiejętności a zgranie załogi procentuje wzrostem efektywności w codziennym funkcjonowaniu firmy.

wiecej

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w organizacji wyjazdów integracyjnych. Próbując sprostać oczekiwaniom naszych klientów, tworzymy projekty, które zapadają w pamięć i przekładają się bezpośrednio na sukces Państwa firmy.

Czy warto?

 • Przez działania eventowe zapewniamy rozwój w zakresie zorientowania na sukces pracowników Państwa firmy.
 • Definiujemy zależności współpracy w grupie, jak i pracy samodzielnej.
 • Wiemy, jak ważna jest identyfikacja pracowników z misją i założeniami firmy, wpływamy na podniesienie efektywności pracy.
 • Pomagamy odnaleźć i rozwijać charakter Team Leadera w Państwa Organizacji.
 • Poprzez nasze działania powodujemy utrwalenie marki w Państwa środowisku biznesowym.
 • Realizujemy rozwój w zakresie: kreatywności pozaschematycznej, przekazywania informacji i pracy zespołowej.

Lauren Peso Polska zrzesza grupę specjalistów o bogatym doświadczeniu zawodowym oraz świetnym przygotowaniu merytorycznym. Codziennie pomagamy naszym klientom osiągać sukces. Jesteśmy dumni, iż staliśmy się ich partnerami.

Rodzaje eventów - stawiamy na elastyczne rozwiązania. Nasze oferty dostosowujemy indywidualnie, w zależności od tego, kto jest uczestnikiem: pracownicy, kluczowi klienci, potencjalni kontrahenci, rodziny pracowników. Układamy scenariusze ze względu na płeć, wiek, liczbę uczestników.

Proponujemy eventy:

 • motywacyjne,
 • z integracji,
 • integracyjno-szkoleniowe,
 • zabawy w formie festynów.

Jak działamy?

Aby uzyskać wyjątkowość naszych programów, stosujemy pełen wywiad. Nasz cel to zbadanie Państwa preferencji, co pozwoli nam uzyskać zamierzone efekty. Imprezy mają charakter ciągłej zabawy i współzawodnictwa, co wyzwala wśród uczestników naturalne zachowania. Pozwala nam to uzyskać odpowiedzi, na zdefiniowane przed eventem pytania. Wszystkim zainteresowanym proponujemy profesjonalna oprawę fotograficzną i filmową całej imprezy.

Dzięki współpracy mogą Państwo uzyskać długoterminowe korzyści:

 • jasny przepływ informacji i komunikatów,
 • zwiększenie integracji zespołu,
 • zwiększenie odporności na presję czasu i konkurencji,
 • zdobycie umiejętności szybkiego podejmowania decyzji.

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim uczestnikom ogromnej satysfakcji oraz pełnego zadowolenia.

ntegracje zobacz wszystkie
logo

Wspólnie uważamy, że podstawą każdej firmy są jej pracownicy. Lauren Peso Polska organizuje niepowtarzalne imprezy integracyjne, prowadzone przez najwyższej klasy profesjonalistów. Nasze scenariusze powstają w oparciu o indywidualne preferencje i potrzeby. Z przyjemnością pomagamy odnosić sukcesy naszym Klientom.