Yachting - Trening pod żaglami - Lauren Peso Polska S.A.

Yachting

Dlaczego pod żaglami? Wspólne wachty, praca przy żaglach, obejmowanie stanowisk manewrowych, nocne pływanie, współodpowiedzialność za bezpieczny przebieg rejsu. Wszystkie te elementy determinują potrzebę współpracy, tolerancji i wzajemnej komunikacji załogi. Na niewielkiej przestrzeni jachtu tworzy się doskonale funkcjonujący zespół. Trening pod żaglami to sposób na przeżycie niezapomnianych chwil oraz nabycie nowych umiejętności a zgranie załogi procentuje wzrostem efektywności w codziennym funkcjonowaniu firmy.

Dlaczego Yachting

Prestiżowy yachting to sprawdzona formuła eventowa oferująca wyjątkowe warunki integracyjne jego uczestnikom i zapewniająca najwyższej jakości przeżycia i doznania wynikające z obcowania z wodą, wiatrem, jachtami i wspaniałym otoczeniem sopockiego kurortu.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 32 445 36 62
integracja@laurenpeso.pl
powrot

ntegracje zobacz wszystkie
logo

Wspólnie uważamy, że podstawą każdej firmy są jej pracownicy. Lauren Peso Polska organizuje niepowtarzalne imprezy integracyjne, prowadzone przez najwyższej klasy profesjonalistów. Nasze scenariusze powstają w oparciu o indywidualne preferencje i potrzeby. Z przyjemnością pomagamy odnosić sukcesy naszym Klientom.