- integracja - Lauren Peso Polska S.A.

Adrenalina!

Adventure – prawdziwa przygoda z kontrolowaną dawką ryzyka.
Do grupy propozycji aktywnego wypoczynku zaliczamy wyjazdy związane z turystyką kwalifikowaną. Bierze ona swą nazwę między innymi od kwalifikacji osobowych, które są szczególnie pożądane w tym typie rekreacji. Stawanie w obliczu rozmaitych trudności i konieczność radzenia sobie w sytuacjach nietypowych, skrajnych, pomaga łatwo zweryfikować charakter człowieka.

Wyprawy tego typu to ciekawa i niecodzienna odmiana firmowych wyjazdów motywacyjnych i integracyjnych. Zachęcamy do przekonania się, jak wiele radości mogą sprawiać sporty ekstremalne oraz jak bardzo takie aktywności wpływają na zacieśnienie relacji między pracownikami. Tu liczą się takie wartości jak praca zespołowa, zaufanie i przełamywanie własnych barier. Zapraszamy w świat przeżyć nieznanych i niezwykłych, świat pełen emocji, zabawy i adrenaliny.

Zapewniamy kompetentną opiekę oraz ciekawy, często ekstremalny program, dostosowany do wymagań i oczekiwań klienta.

Wyjazdy speleologiczne w Polsce

Wyjazdy speleologiczne w Polsce i w Europie

Zapraszamy do wzięcia udziału w przygodzie przynoszącej satysfakcję, która dana jest jedynie prawdziwym odkrywcom. Zapraszamy do przeżycia nowego, wyjątkowego doświadczenia, do poznania świata w jego wymiarze podziemnym, dzięki uprawianiu speleologii.

Speleologia jest dziedziną, która swą uwagę skupia na tematyce jaskiń. Jaskinie od zawsze wzbudzały ludzkie zainteresowanie, wsławiły się jako miejsca chętnie odwiedzane zarówno przez zbójników, jak i poszukiwaczy skarbów. Przez wieki starano się je eksplorować.

Niestety jednie mała część podziemnego świata jest dostępna dla zwykłych śmiertelników. Nawet te z jaskiń, które są otwarte do zwiedzania indywidualnego, wymagają od turysty sporej kondycji fizycznej. Zazwyczaj są to przestrzenie ciemne, ciasne, czasem korytarze ubezpieczone są łańcuchami. Nieraz trzeba tutaj będzie pokonać wąski odcinek np. czołgając się na brzuchu, nieraz w błocie lub wspinając się po stromej drabince.

Zapewniamy opiekę profesjonalnych speloeologów i grotołazów.

Wspinaczka w skałkach

Wspinaczka w skałkach, Tatrach, Alpach, Dolomitach

Wspinaczka stała się w ostatnich latach niezwykle popularna. W głównym swym założeniu jest ona przemieszczaniem się po terenie na tyle stromym, iż wymagane jest użycie rąk.

Oferujemy Państwu pełną gamę wyjazdów wspinaczkowych. W naszej ofercie znajdują się niemal wszystkie góry i skały Polski oraz Europy. Proponujemy najpiękniejsze rejony pod względem wspinaczkowym, a także krajobrazowym.

Zapewniamy opiekę fachowców, którzy mogą nas nauczyć kilku prostych nawyków, czy sztuczek, które znacznie wpłyną na jakość naszego stylu wspinania. Opowiedzą nieco o technice wspinania się, pomogą ją poprawić i udoskonalić.

Rafting

Rafting w Polsce, Słowenii, na Słowacji

Rafting wymaga wzmożonej aktywności fizycznej, zapewnia ogromną dawkę adrenaliny i pozwala cieszyć się często jeszcze nieskalaną, dziką naturą.

Rafting to odmiana spływu rzecznego, podczas którego używamy tratw, pontonów, łodzi, czy kajaków. Przygotowujemy programy spływów rzecznych na wodach śródlądowych Europy Środkowej, gdzie największą atrakcję stanowią górskie rzeki.

Odpowiednio do potrzeb, umiejętności i możliwości uczestników, organizujemy kompleksowe wyjazdy na spływy o różnym stopniu trudności. Kluczową umiejętnością w tym sporcie jest opanowanie oraz praca zespołowa. Każde potknięcie – utrata sterowności – może zakończyć się kąpielą w lodowatej wodzie.

Lot balonem

Loty balonem

Balon unoszący się dzieki ogrzanemu powietrzu jest najprawdopodobniej najstarszym, a na pewno najbezpieczniejszym sposobem, by chociaż na chwilę oderwać się od ziemi.

Jedną z wyjątkowych atrakcji w ofercie naszej firmy, jest lot balonem. Jest to bardzo wysublimowane przeżycie, które pozwala w majestatyczny sposób oglądać świat z lotu ptaka. Jest to wybitnie ekskluzywna przygoda, która zapewne dostarczy uczestnikom niezapomnianych wrażeń i wyjątkowych emocji. Taki event na długo pozostanie w Waszej pamięci.

Dodatkowo nad bezpieczeństwem czuwają wykwalifikowani instruktorzy.

Survival

Survival ogólny i wojskowy

Survival to szkoła przetrwania w najcięższych, ekstremalnych warunkach. Doświadczenie to skutecznie uczy odpowiedzialności, mądrego podejmowania decyzji, konsekwencji we własnym działaniu.

Przebywanie w warunkach krytycznych, często zaskakujących, kształtuje pewien sposób myślenia. Survival nakierowany jest na gromadzenie umiejętności związanych z przetrwaniem, gromadzenie specyficznej wiedzy. Szkolenie daje wiedzę z zakresu psychologii, fizjologii, umiejętności przetrwania poza cywilizacją, w obliczu katastrof, etc., tym samym ucząc również kreatywności i zaradności w warunkach naturalnych, w życiu codziennym.

Nasze szkolenie przewiduje podział grupy na zespoły przed którymi postawione zostaną zadania zgodne z duchem szkoły survivalowej:

 • rozbijanie namiotu, budowanie szałasu,
 • marsz na orientacje przy ograniczonych wskazówkach,
 • rozpalanie ognia na śniegu,
 • pierwsza pomoc, transport rannego.

Dodatkowo proponujemy zajęcia o charakterze militarnym, które dają pewne informacje, ale przede wszystkim uczą, jak wykorzystywać je w praktyce. Przewidujemy np.:
 • minowanie terenu,
 • ostrzały wrogich pozycji,
 • działania grup specjalnych,
 • topografię,
 • maskowanie.

Paintball

Paintball

Paintball jest formą aktywności, która jest szczególnie lubiana przez uczestników imprez integracyjnych. Markery z magazynkiem napełnionym żelowymi kulkami, zapewnią każdej grupie fantastyczną zabawę opartą na pracy zespołowej.

W tej formie aktywności uczestnicy wyposażeni w markery paintballowe, maski i mundury, rywalizują ze sobą bez względu na wiek i płeć. Wystrzeliwane pod ciśnieniem kulki wypełnione są zmywalną farbą.

Na zwycięstwo może liczyć ta drużyna, która na polu walki podczas wykonywania zadań strategicznych i taktycznych, wykaże się zdyscyplinowaniem, zgraniem oraz wspólnym działaniem. Ważna jest tu szybkość myślenia i podejmowania decyzji, zdecydowanie i determinacja - nie tylko prędkość i siła uzbrojenia. Pracownicy danej firmy biorą udział w doświadczeniu, które dostarcza wiele adrenaliny i na długo zapada w pamięć.

Tego typu imprezy integracyjne bazują przeważnie na ustalonym indywidualnie scenariuszu, który ma na celu osiągniecie zamierzeń postawionych przed danymi, konkurującymi ze sobą, drużynami.

Paintball to bezpieczna i niesamowicie atrakcyjna gra strategiczno-taktyczna w terenie.

Paintball elektroniczny

Paintball elektroniczny

Paintball elektroniczny – laserowy, to przeniesienie się w nowoczesny świat, niemal jak z gier komputerowych. Całkowicie bezpieczny - bez żadnych siniaków! Bardzo komfortowy i zdecydowanie bardziej elegancki, niż tradycyjna forma paintballa.

Elektroniczny paintball to forma rozrywki, w której uczestnicy wyposażeni w broń laserową i specjalne kamizelki rywalizują ze sobą indywidualnie lub zespołowo o miano lidera. Wszystko odbywa się w specjalnych do tego celu przystosowanych pomieszczeniach.

System, z którego korzystamy, to połączenie gier komputerowych ze światem realnym. Pozwala na bezpieczną symulację pola walki bliskiego kontaktu. W odróżnieniu od paintballa, nikt nie może oszukać ilości trafień, wszystko jest bowiem kontrolowane przez system elektroniczny. Tu nie limitujemy ilości amunicji - podczas jednej potyczki możesz wystrzelić nawet do tysiąca pocisków. Pełna kontrola ustawień pozwala nam na modyfikację ilości żyć, amunicji, magazynków oraz przynależności do danej drużyny, tym samym dając możliwość przeprowadzenia wielu różnych scenariuszy zabawy.

Zapraszamy do przeżycia przygody w stylu science - fiction!

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi

Psie zaprzęgi to jedna z typowo zimowych form integracji. Wymarzona dla miłośników szczekających czworonogów i dzikiej przyrody.

Impreza z psimi zaprzęgami to prawdziwie niecodzienna forma oczyszczenia się ze stresów dnia codziennego. Zimowa aura i stado wdzięcznych psów rasy Syberian Husky oraz Alaskan Malamut, gwarantują całą górę pozytywnych emocji i wyprawę w rzeczywistość całkowicie inną od codziennej pracy za biurkiem.

Przed Państwem stroi wiele różnorodnych możliwości pracy w zaprzęgu, od ich budowy, do wyścigów.

Rakiety śnieżne

Rakiety śnieżne

Propozycja ta jest szczególnie wskazana dla ludzi, którzy pragną korzystać z uroków zimowej aury, jednocześnie odcinając się od zgiełku codzienności.

Rakiety śnieżne zostały wynalezione przez północnoamerykańskich Indian, w celu sprawnego poruszania się w głębokim śniegu.

Zapraszamy w świat zimowych gór, z dala od tradycyjnych turystycznych szlaków. Doświadczony przewodnik wytyczy trasę indywidualnie dostosowaną do Państwa potrzeb i kondycji.

Jazda konna

Jazda konna dla początkujących i rajdy wielodniowe

Konie to piękne i szlachetne zwierzęta, a jazda na nich daje wspaniałą sposobność, by poczuć jedność z tymi niezwykłymi istotami.

Oferta nasza skierowana jest do wszystkich zainteresowanych jazdą konną, od osób całkiem początkujących, po zaawansowanych jeźdźców.

Nasi przodownicy nauczą Państwa podstaw jazdy konnej oraz pomogą przełamać pierwsze lody. W programie również nauka zasad bezpieczeństwa, przygotowania koni do wycieczki, prowadzenie i powodowanie koniem w różnych chodach oraz nauka odpowiedniej postawy podczas jazdy.

Dla bardziej zaawansowanych jeźdźców przewidujemy wycieczki oraz wielodniowe rajdy. Stopień trudności oraz czas trwania wycieczek zawsze uwarunkowane są umiejętnościami i wymaganiami uczestników. Nasze szkolenie oraz odrobina treningu dadzą Państwu możliwość wyruszenia na swoją pierwszą konną wyprawę.

Offroad 4x4

Off Road 4x4

Impreza turystyczna oraz impreza w formule Camel Trophy, Safari Quad. Oferta skierowana do miłośników czterech kółek, którzy zawsze marzyli o przemierzaniu swym samochodem dzikich i niestandardowych przestrzeni.

Nasz program OffRoad zakłada pokonywanie trudnych terenów przez specjalnie zaprojektowane pojazdy, które posiadają duży prześwit, wzmocnioną budowę, bezpieczną klatkę oraz osprzęt niezbędny do pokonywania napotkanych przeszkód.

Offroad 4x4

Camel Trophy

Rajd nastawiony na konkretne zadania. Załogi mają do pokonania przygotowany odcinek na podstawie road booka, po drodze czekają ich zadania sprawnościowe, gdzie liczy się wzajemna pomoc i umiejętności wykorzystywane do skutecznego osiągnięcia celu.

Ten scenariusz rajdu odbiega od zwykłej „przejazdówki” tym, że zakłada wprowadzenie do przejazdu off-road zadań (tzw. special task), testujących najważniejsze cechy off-roadowca, czyli umiejętności współpracy w zespole, zdolności do twórczego rozwiązywania problemów, ekonomii działania i przewidywania zagrożeń.

Przykłady:

 • zespołowa budowa mostu z bali i przejazd,
 • użycie wyciągarki przy wyjeździe z trudnego terenu - liczy się czas i najmniejsza liczba podpięć a także UWAGA!!! Bezpieczeństwo jej użycia,
 • wymiana koła – koło i high lifta trzeba odnaleźć w gąszczu i dociągnąć aż do samochodu,
 • tankowanie awaryjne – kanister będzie się znajdował po drugiej stronie drogi przejazdowej i drużyna, dysponując np. belką i linami, musi go dostarczyć do pojazdu,
 • na trasie może się zdarzyć okazja do wykazania postawy fair play – może trzeba będzie pomóc wydostać się z opresji konkurencyjnemu teamowi,
 • jazda lub dojście do PKP (Punktu Kontroli Pojazdu) na azymut – posługiwanie się kompasem.

Safari quad

Safari Quad

Safari w lesie, czyli rajd po dzikich obszarach, bez wytyczonych szlaków i tras. W programie także wariant nocny. Nasz program OffRoad zakłada pokonywanie trudnych terenów przez specjalnie zaprojektowane pojazdy.

Nurkowanie

Nurkowanie

Podwodny świat gwarantuje oderwanie się nie tylko od zgiełku cywilizacji, ale też od rzeczywistości, którą obserwujemy na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się ze światem od jego podwodnej strony.

Nurkowanie jest ostatnio jednym z bardzo popularnych i modnych sposobów aktywnego wypoczynku. Początkujących nauczymy wszystkich zasad bezpiecznego nurkowania, a bardziej doświadczonych możemy zabrać na eksploracje zatopionych wraków.

Wyprawa nurkowa jest doskonałą formą budowy i integracji zespołu - nurkowanie w samej swej istocie opiera się na typowych procesach integracyjnych takich jak:

 • współpraca w grupie,
 • wzajemna odpowiedzialność,
 • wspólne planowanie i realizacja planu,
 • gotowość do niesienia pomocy partnerom.

Uczestnicy programu nurkowania otrzymają niepowtarzalną okazję do poznania zjawisk, które nie są dostępne w innych warunkach. Zapoznają się z podwodnym stanem nieważkości, prawdziwą ciszą, podwodna przyrodą. Podwodny świat, rafy koralowe, cudowna roślinność i ławice ryb dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Błękitna podwodna przestrzeń, to okazja do odkrycia nowych, niesamowitych wrażeń, sama przygoda na pewno pozostanie w pamięci uczestników.

Wyjazdy narciarsko - snowboardowe

Wyjazdy narciarsko – snowboardowe

Zima, mróz, śnieg – nadajmy tym słowom pozytywny wymiar! Oferta dla miłośników białego szaleństwa oraz wszystkich, którzy pragną dopiero w nim zasmakować.

Zapraszamy na najlepsze stoki w całej Europie, wśród których są najpiękniejsze ośrodki alpejskie Austrii, Francji, Szwajcarii oraz w góry Słowacji i Polski. We wszystkich tych miejscach, a także w każdym innym, zasugerowanym przez Państwa, przygotujemy dla Państwa wiele niezapomnianych atrakcji.

Zima to doskonała okazja do skorzystania wraz ze swoimi pracownikami z wielu nowych form aktywności, które niejednokrotnie mogą się okazać całkowicie nowym doświadczeniem. Program przygotowany przez naszą firmę, uruchomi w każdym pracowniku nowe pokłady energii i chęci do działania. Odzyskując wiarę w siebie, stają się oni nieocenioną wartością dla firmy.

Oferta narciarskiego incentive skierowana jest przede wszystkim do firm i instytucji, które w swojej polityce kadrowej dbają o rozwój i podnoszenie kwalifikacji oraz pewności siebie wśród pracowników, a w polityce relacji z klientami stawiają na nowoczesność i oryginalność. Wyjazd ten jest idealny, jeśli uczestnicy wyjazdów organizowanych przez firmę, chcą wynieść z tego wyjazdu coś konkretnego dla siebie, coś, co pozwoli im powiedzieć, że dzięki wyjazdowi firmowemu poznali nowy styl życia. Wyjazd narciarski, połączony z profesjonalną nauką jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, to doskonała propozycja na zimę.

Zapewniamy całkowicie kompleksową organizację wyjazdu, w tym:
 • Transport, zakwaterowanie, wyżywienie,
 • Skipassy dla uczestników,
 • Profesjonalnych instruktorów narciarstwa,

Atrakcje dodatkowe, dowolny program popołudniowo-wieczorny, przykładowo:
 • zjazdy z pochodniami - na zakończenie pokaz sztucznych ogni,
 • wędrówka w rakietach śnieżnych,
 • Welcome drink,
 • Tequila Night,
 • Cocktail Night,
 • wieczór w barze na stoku z muzyką na żywo,
 • Organizację konferencji, szkoleń lub prezentacji w trakcie pobytu w hotelu,
 • Przygotowanie planu, tras i zabezpieczenia konkursów narciarskich,
 • Dokumentację fotograficzną i/lub filmową.
Wspólny zimowy wyjazd zorganizowany dla Państwa Klientów, może przynieść wiele korzyści. Podczas naszego wyjazdu będziemy stale dbać o osiągnięcie następujących celów:
 • zbudowanie trwałych relacji międzyludzkich,
 • aktywny wypoczynek,
 • dobre samopoczucie,
 • integrację.

Łowienie ryb

Łowienie ryb

Sportowe łowienie ryb to bardzo emocjonujące zajęcie, nie tylko dla wprawionych wędkarzy ale też dla amatorów.

Wczesnym rankiem, tuż po wschodzie słońca kuter rybacki wyrusza z portu na morze. Każdy z uczestników wyposażony w odpowiedni sprzęt czyli wędki, przynęty i skrzynie na złowione ryby, na hasło kapitana zaczyna połowy - wygrywa posiadacz największej ilości ryb a wciągu ośmiu godzin można złowić ich nawet kilka skrzyń. Dorsze są rybami sporych rozmiarów, więc każde branie wymaga dużego skupienia i opanowania oraz odpowiedniego podciągania żyłki przy wyciąganiu ryby. Największą nagrodą w zawodach w łowieniu dorsza są same ryby, które odpowiednio przygotowane przez rybaków można zabrać do domu jako trofeum i pochwalić się rodzinie, a potem zjeść na kolację. Wielką atrakcją jest samo wypłynięcie w morze, dla niektórych pierwszy raz w życiu, kiedy po oddaleniu się ok 15 mil od brzegu nie widać już nic oprócz statków, fal z morskiej piany i mew krążących w pobliżu kutrów rybackich.

W naszej oferty znajdą Państwo również propozycję połowy ryb na wodach śródlądowych, słodkowodnych, na specjalnych łowiskach. Znajdują się one w pięknym rejonie Polski, jakim są Bieszczady – miejsce do dziś dzikie i miejscami całkowicie dziewicze.

Cel eventu:
 • umacnianie więzi nieformalnych pomiędzy członkami zespołu,
 • zwiększanie wzajemnego zaufania,
 • polepszenie komunikacji interpersonalnej,
 • zwiększenie grupowej skuteczności w podejmowaniu decyzji i rozwiązywaniu problemów,
 • aktywny odpoczynek poprzez ćwiczenia i gry integracyjne.

Szkoła bezpiecznej jazdy samochodem

Szkoła bezpiecznej jazdy samochodem

 

Zapraszamy do wykorzystaniu imprezy integracyjnej w bardzo odpowiedzialny i wartościowy sposób.

Samochód to codzienny środek lokomocji, również tej służbowej. Nasza oferta zapewni Państwu świetną zabawę połączoną z tym, co może ocalić zdrowie i życie setek ludzi, w tym swoje własne – ze szkołą bezpiecznej jazdy.

Nasza rekreacja edukacyjna zapewnia adrenalinę, serwowaną w bezpieczny sposób. W przyszłości nasze szkolenie pozwoli Państwu zachować zimną krew w każdych warunkach drogowych.

Wykorzystajmy okazję, jaką daje nam udział w imprezie z zespołem instruktorów bezpiecznej jazdy i samochodami treningowymi, zestawem ćwiczeń i jazd szkoleniowych na przygotowanych stanowiskach poślizgowych i zręcznościowych.

Zapewniamy atrakcyjny program szkoleniowy, w którym to możemy wykorzystać samochody rajdowe, dynamiczne symulatory jazdy samochodowej, a nawet symulator zderzeń. W programie również elementy propagowania zasad ratownictwa i pierwsza pomoc medyczna.

Aby zapewnić niecodzienne emocje naszym uczestnikom, możemy zorganizować dla Państwa gości - pracowników lub klientów, testowe jazdy wybranymi samochodami sportowymi. W ofercie posiadamy między innymi takie samochody jak: Subaru Impreza, Mitsubishi Lancer Evo, Porsche 911, Lamborghini Gallardo.

Przejazdy samochodami klasy WRC

Przejazdy OS-ów samochodami klasy WRC

Jazda po trasie prawdziwego odcinka specjalnego pozwoli wczuć się w rolę sławnego Pilota Rajdowego. Nie potrzeba do tego żadnych licencji, czy też uprawnień, wystarczy odrobina odwagi i zamiłowanie do kontrolowanego szaleństwa.

Proponujemy państwu program skomponowany według indywidualnych preferencji. Impreza ta ma specyficzny charakter – jest to niejako mini-rajd, gdzie uczestnicy mogą spróbować swoich sił na wyłączonym z ruchu i specjalnie zabezpieczonym Odcinku Specjalnym, zwanym też OS-em.

Rajdy samochodowe to sport elitarny. Sam przejazd samochodów rajdowych wzbudza ogromne emocje wśród startujących, jak i kibiców - odcinki specjalne gromadzą tysiące obserwatorów. Dla większości z nich, zajęcie miejsca w fotelu „rajdówki” zostaje na zawsze sferze marzeń. My proponujemy Państwu realizację tych zupełnie niesamowitych fantazji – proponujemy mianowicie nasz event, w czasie którego wszyscy uczestnicy mieli możliwość poczuć się przez chwilę jak prawdziwi zawodnicy rajdowi.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy kompleksową opiekę, obejmującą:
 • bezpieczeństwo uczestników imprezy wraz z ubezpieczeniem NNW,
 • dodatkowe atrakcje eventowe, organizacja wieczoru,
 • szkolenie z technik rajdowych, pilotażu oraz okaz pracy serwisu rajdowe

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 32 445 36 62
integracja@laurenpeso.pl
powrot

ntegracje zobacz wszystkie
logo

Wspólnie uważamy, że podstawą każdej firmy są jej pracownicy. Lauren Peso Polska organizuje niepowtarzalne imprezy integracyjne, prowadzone przez najwyższej klasy profesjonalistów. Nasze scenariusze powstają w oparciu o indywidualne preferencje i potrzeby. Z przyjemnością pomagamy odnosić sukcesy naszym Klientom.