Wyjazdy Incentive Travel - Podróże motywacyjne - Eventy dla VIP - Lauren Peso Polska S.A.

Wyjazdy Incentive Travel - Podróże motywacyjne

Incentive Travel to doskonała forma nagrodzenia, podniesienia motywacji oraz nietuzinkowy sposób na integrację pracowników. Oferta Incentive firmy Lauren Peso Polska S.A., oferta skierowana jest do nowoczesnych, prężnie rozwijających się firm i instytucji, które dbają o kreatywny rozwój swoich pracowników i partnerów.

Nasze eventy staramy się tworzyć w sposób jak najbardziej spersonalizowany, kreując każdą ofertę zgodnie z oczekiwaniami i życzeniami danego klienta. Dlatego też pragniemy zaznaczyć, iż wyjazdy incentive dla firm mogą mieć różną formę, czas trwania, program oraz budżet – zgodnie z Państwa preferencjami.

Z troską dbamy o poszczególne etapy przygotowań imprezy. Oferujemy Państwu pomoc naszego doświadczonego i kreatywnego zespołu, który pomoże Państwu zaplanować i zorganizować niezapomniany wyjazd incentive i zamienić każdą okazję w wyjątkowe wydarzenie dla całej firmy.

Paryż

Paryż

Miasto kultury i sztuki, stolica mody. Miejsce dla wielbicieli zabytków, jak i prawdziwych businessmanów.

W programie naszego ekskluzywnego wyjazdu do stolicy Francji, mamy dla państwa coś więcej, niż tylko standardowe zwiedzanie najbardziej atrakcyjnych miejsc tego zaskakującego miasta.

Przewidzieliśmy wiele różnorodnych atrakcji, które mogą być indywidualnie dostosowane do potrzeb Państwa firmy - zaprojektowanych z myślą integracji w firmie. Wśród nich między innymi:

 • ekscytująca kolacja w Moulin Rouge,
 • rejs statkiem po rozświetlonej Sekwanie, z widokiem na wieżę Eiffela,
 • pokaz mody najlepszych projektantów,
 • degustacja najlepszych francuskich win w winnicy,
 • warsztaty kulinarne,
 • warsztaty malarskie,
 • wizyta w wytwórni perfum.
Rzym i Wenecja

Rzym i Wenecja

Najpiękniejsze i najsławniejsze miasta Włoch, to świetna propozycja na oryginalny wyjazd firmowy, a także skuteczną integracje pracowników.

Rzym, stolica Włoch, miasto położone na siedmiu wzgórzach. Miasto tętniące historią starożytna i średniowieczną. Światowy ośrodek turystyczny z niesamowitymi zabytkami – liczne kościoły, bazyliki (najsławniejsza – bazylika św. Piotra), Koloseum, pałace, akwedukty, fontanny – Fontanna Di Trevi, a także Watykan – najmniejsze państwa świata, stolica papiestwa.

Miastem nie mniej znanym i z pewnością równie malowniczym, jest miasto kanałów – Wenecja, miasto znajdujące się na liście dziedzictw UNESCO. Gondole, bazylika św. Pawła i magiczny karnawał to atrakcje, które przyciągają rzesze turystów.

W naszej ofercie wyjazdów firmowych do Włoch, znajda Państwo takie atrakcje, jak na przykład:

 • pokaz mody światowej sławy projektantów,
 • nauka przyrządzania prawdziwej włoskiej pizzy lub spaghetti,
 • warsztaty malarskie z prawdziwymi malarzami,
 • wizyta w winnicy i degustacja win,
 • kolacja przy dźwiękach granej na żywo muzyki.
Londyn

Londyn

Stolica Wielkiej Brytanii, kojarzona z Big Benem, czerwonymi autobusami i budkami telefonicznymi, ma do zaoferowania dużo więcej, niż przewidują to standardowe oferty.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą budowania zespołu w Londynie.

Oprócz standardowego zwiedzania Londynu, mamy w ofercie takie atrakcje, jak:

 • rejs statkiem po Tamizie – możliwość obejrzenia Tower Bridge, londyńskiego mostu i symbolu miasta, z niecodziennej perspektywy,
 • wizyta w słynnym londyńskim więzieniu Tower of Lonodon, gdzie obecnie ulokowane są bezcenne klejnoty koronne.
 • wizyta w znanej posiadłości rodziny królewskiej Windsor Castle,
 • przejażdżka na London Eye – ogromnym diabelskim młynem,
 • wizyta w prawdziwym brytyjskim pubie, połączona z degustacją trunków,
 • wizyta w teatrze na słynnym londyńskim West Endzie.
Rejsy na Karaiby

Żeglarstwo – rejsy na Karaiby

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w niesamowitej, egzotycznej przygodzie – w ekskluzywnym rejsie po Karaibach.

Prawdziwego rejsu nie da się opisać, rejs trzeba przeżyć.

Ziemia pokryta jest w większej swej części wodą i fakt ten najlepiej świadczy o tym, iż przeznaczeniem człowieka jest żeglowanie.

Oferujemy Państwu wyprawę w świat wody, wiatru, słońca, dzikiej natury, gdzie ciepłe czapki i kurtki nie są potrzebne. Po zacumowaniu, swoją stopę postawić można na piaszczystej plaży i siedząc pod palmą kokosową, skosztować prawdziwego rumu.

Morza i oceany to najbardziej bezpieczna i wciąż najzdrowsza, najmniej zanieczyszczona, część świata. Tu można oderwać się od codzienności, cywilizacji, od wszystkich typowo ludzkich spraw. Przywracając człowieka do jego pierwotnej, naturalnej rzeczywistości, morze i statki wspaniale wyrównują wszelkie różnice między ludźmi – różnice społeczne, wiekowe, etc. Na statku nie ma miejsca dla ignorantów i tych, którzy odmawiają pracy. W związku z tym żeglowanie jest idealną opcją rekreacji integracyjnej.

Rejsy na pełnym morzu wyrabiają takie cechy charakteru, jak:

 • przełamywanie słabości,
 • odpowiedzialność, zaradność, hart ducha,
 • umiejętność współpracy z załogą i szybkiego podejmowania decyzji,
 • stanowczość w dążeniu do celu, silna wola,
 • odwaga, nieustępliwość,
 • spokój, zrównoważenie, opanowanie.

To wszystko bez względu na okoliczności, stan kondycji fizycznej i psychicznej oraz wiek uczestnika. Nabycie wyżej wymienionych cech ułatwia spełnianie codziennych obowiązków na lądzie, zarówno zawodowych, jak i społecznych.

Nasza oferta jest elastyczna i chętnie dopasujemy ją do Państwa potrzeb. Oferujemy: wyjazdy zorganizowane z doświadczonymi sternikami; rejsy luksusowymi, gigantycznymi katamaranami z obsługą załogi stałej (skipper, bosman, kucharz). Dla najbardziej wymagających organizujemy również czartery jachtów na potrzeby organizacji rejsu firmowego. Na Państwa życzenie zajmujemy się wszystkimi sprawami i formalnościami związanymi z wyjazdem, w tym: przelot, zakwaterowanie w hotelu, jachty, sterników, plan trasy i dowolne atrakcje towarzyszące imprezie.

Pragniemy przestrzec przed jednym - ci, którzy znają sztorm, nie wytrzymują, gdy wokół panuje błogi spokój!

Etiopia

Etiopia

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w niesamowitej, egzotycznej przygodzie – w ekskluzywnym rejsie po Karaibach.

Prawdziwego rejsu nie da się opisać, rejs trzeba przeżyć.

Ziemia pokryta jest w większej swej części wodą i fakt ten najlepiej świadczy o tym, iż przeznaczeniem człowieka jest żeglowanie.

Etiopia, afrykański kraj o niezwykle bogatej historii i egzotycznej kulturze, jest wspaniałym miejscem, by firmowy wyjazd integracyjny zamienić w wydarzenie niezwykłe. Etiopia położona jest we wschodniej części kontynentu afrykańskiego, tzw. Rogu Afryki. Przez Etiopię przebiegają tzw. Wielkie Rowy Afrykańskie, czyli granica płyt tektonicznych. Etiopia uważana jest za jedno z najciekawszych miejsc na naszej planecie.

To, co wyróżnia ten kraj, to z pewnością zapierające dech w piersiach krajobrazy i majestatyczne góry, niezwykła flora i fauna, a także niezwykła, nieprawdopodobnie różnorodna kultura!

Etiopia, nazywana, wyspą czarnego chrześcijaństwa otoczona jest państwami islamskimi. To tu, w Aksum, przechowywana jest legendarna Arka Przymierza, czyli tablice, które Mojżesz otrzymał od Boga – jednak nikt poza wyznaczanym na całe życie strażnikiem, nie może zobaczyć. Również tutaj archeolodzy odnaleźli kości Lucy, zwanej „pramatką ludzkości”. Można je oglądać w Muzeum Narodowym w stolicy, Addis Abebie.

Tak bogaty i różnorodny kraj, zasługuje na bogatą ofertę.Proponujemy Państwu wachlarz ofert i kompleksową obsługę:

 • wyprawy, z safari terenowymi samochodami i biwakowaniem na campingach
 • poznawanie chrześcijańskiej kultury i architektury, korzeniami sięgającej IV wieku, zwiedzanie najważniejszych miejsc i zabytków,
 • zapoznanie się z egzotyczną kulturą Etiopii - afrykańskimi plemionami, których sposób życia, ubierania i mieszkania nie zmienił się od tysięcy lat.
Kenia

Kenia - Dzika Afryka dla każdego

Zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w niesamowitej, egzotycznej przygodzie – w ekskluzywnym rejsie po Karaibach.

Prawdziwego rejsu nie da się opisać, rejs trzeba przeżyć.

Ziemia pokryta jest w większej swej części wodą i fakt ten najlepiej świadczy o tym, iż przeznaczeniem człowieka jest żeglowanie.

Kenia, kraj kontrastów - państwo typowo afrykańskie, lecz jednocześnie bardzo zróżnicowane etniczne. Zachwycająca przyroda - wulkany, jeziora, dzikie zwierzęta – egzotyka w najczystszym wydaniu! Kenia leży na wschodzi Afryki, u wybrzeży Oceanu Indyjskiego. Graniczy z takimi państwami jak Somalia, Etiopia, Sudan, Uganda i Tanzania.

Fauna i flora Kenii całkowicie różni się od tej znanej nam na co dzień. Na nizinie nadmorskiej roślinność sawannowo-leśna, we wnętrzu kraju stepy lub suche sawanny, na wschodzie roślinność półpustynna i pustynna, wilgotne sawanny w południowo-zachodniej części kraju. Kenijski busz daje niepowtarzalną okazje na zorganizowanie porannego śniadania z szampanem – tuż przed safari. Dla romantyków - niecodzienna kolacja przy blasku księżyca.

Liczne parki narodowe (m.in. Masai Mara, Kenia, Elgon, Meru, Tsavo West, Tsavo East) i rezerwaty przyrody, dają okazje do obserwacji nieskażonej natury – lot balonem nad Parkiem Narodowym Masai Mara, czy też podziwianie różowych flamingów w Parku Narodowym Jeziora Nakuru, przyniosą Państwu niezapomniane wrażenia.

W całym kraju dominuje fauna typowa dla afrykańskiej sawanny oraz świetlistych lasów podzwrotnikowych. Z ssaków występują m.in.: słoń afrykański, nosorożec czarny, bawół afrykański, żyrafa, zebra, lew, lampart, gepard, wiele gatunków antylop (m.in. gnu, eland, kudu, impala, gazele) – w programie przewidzieliśmy więc lunch w rezerwacie, w którym te sympatyczne zwierzęta zaglądają gościom do talerzy. W sąsiedztwie wód – hipopotamy i krokodyle, które możemy obserwować wspólnie przy źródłach Mzima Springs.

Dla naszych uczestników przewidzieliśmy niezwykłe wycieczki w magiczne miejsca:

 • wyprawa na masyw górski Mt. Kenya,
 • wizyta w prawdziwej wiosce Masajów,
 • wizyta nad przepięknym Jeziorem Wiktorii,
 • wieczór z afrykańskimi tańcami i atrakcjami takimi jak np. krzesanie ognia,
 • kolacja w blasku księżyca w Forcie Jesus w Mombasie.
Maroko

Maroko - Północna Afryka niestandardowo

Proponujemy Państwu niesamowity wyjazd do magicznego Maroka. Przygotowaliśmy dla Państwa masę atrakcji! Gwarantujemy posmakowanie, czym jest prawdziwy off road.

W naszej propozycji znalazł się czas na relaks i wypoczynek, a także na zwiedzanie najbardziej inspirujących miejsc w Maroku. Gwarantujemy, że ta opcja zorganizowanej przez nas imprezy firmowej, pozostanie na zawsze w pamięci Państwa i wszystkich uczestników.

Maroko, oddzielone od Europy jedynie Cieśniną Gibraltarską, jest dla europejczyków bardzo popularnym regionem turystycznym. Oprócz licznych malowniczych kąpielisk nadmorskich, znajduje się w Maroku wiele pięknych miast, znanych ze swych wysokich walorów turystycznych, m.in: Casablanca, czy też Marrakesz.

Bardzo charakterystyczne dla Maroka są liczne lokalne targi, na których można kupić tradycyjną berberyjską biżuterię, czy tez obejrzeć targi wielbłądów. Dla spragnionych egzotyki, niezastąpionym mogą okazać się przejażdżki na dromaderach, przejażdżki osiołkami przez palmowe gaje, wycieczki quadami po plaży lub pustyni, safari jeepami przez oazy Atlasu.

Zaznajomienie z kulturą całkowicie inną od europejskiej, da nam magiczny wieczór w stylu berberyjskim na pustyni w lokalnej kasbie.

Zapewnimy państwu atrakcje dostosowane do Państwa wymagań – od wycieczek do prawdziwych berberyjskich wiosek, po turnieje golfowe. Zapraszamy do magicznego Maroka!

Mauritius

Mauritius

Pozwól, by zwabiły Cię wyspy Mauritiusa i kryształowoczyste wody Oceany Indyjskiego. Wyjazd korporacyjny na Mauritius to jedna z niecodziennych form wyjazdu integracyjnego dla wyjątkowych firm.

Mauritius jest typowo wyspiarskim państwem, położonym w południowo-zachodniej części Oceanu Indyjskiego, około 900 km od Madagaskaru. Razem z wyspami Reunion i Rodrigues jest on częścią archipelagu Maskarenów, który powstał miliony lat temu w wyniku podwodnych erupcji wulkanicznych. Stolicą wyspy i największym miastem jest Port Louis.

Zmienna kolonialna przeszłość Mauritiusa ma odzwierciedlenie w kulturze. Na przykład, sztuka kulinarna Mauritiusa jest połączeniem holenderskiej, francuskiej, indyjskiej i kreolskiej. Korzystając z tej ciekawej tradycji, proponujemy Państwu lunch we wspaniałej XIX-wiecznej kolonialnej rezydencji Eureka, wieczór kreolski, czy też ekskluzywną grę w golfa, w egzotycznej scenerii pola golfowego Shandrani.

W Parku Narodowym Chamarel, na południowym zachodzie wyspy, istnieje ziemia wulkaniczna mieniąca się różnymi barwami zwana "ziemią siedmiu kolorów". Zapraszamy Państwa do spaceru po tym niesamowitym miejscu!

W programie pobytu na Mauritiusie nie może zabraknąć najróżniejszych nadmorskich atrakcji, z których niektóre, to:

 • wyprawa na przepiękną plażę na Ile aux Cerfs,
 • alternatywa dla tradycyjnego nurkowania - spacer po dnie morza w specjalnym skafandrze,
 • połów egzotycznych gatunków ryb na otwartym morzu,
 • wizyta na prawdziwej farmie żółwi,
 • dla aktywnych - kitesurfing.
Syberia

Syberia

Dziewicze tereny Rosji na wyciągniecie ręki. Syberia – teren tajemniczy i wciąż nieskażony masową turystyką. To jeden z najmroźniejszych obszarów naszego globu. Zimowa wyprawa na Syberię to szansa na prawdziwie ekstremalna i niecodzienną imprezę integracyjną, połączoną z teambuldingiem.

Nigdzie indziej na świecie zima nie jest tak piękna, surowa i groźna. Tylko z nami będziecie mieli Państwo okazję na własnej skórze poznać prawdziwe oblicze Syberii.

Program całej imprezy dopasowujemy indywidualnie do Państwa oczekiwań. Proponujemy między innymi wyprawy do małych wiosek syberyjskich, które zatrzymały się w czasie. Będzie to niepowtarzalna okazja do zapoznania się z prawdziwym życiem mieszkańców tego regionu, poznania ich obyczajów i kultury. Dodatkową atrakcja będą też odwiedziny w większych miastach i przejazd Koleja Transsyberyjską.

Wyjazdy na mecze Piłkarskie

Wyjazdy na mecze piłkarskie do Anglii, Hiszpanii, Włoch

Zapraszamy Państwa do przeżycia emocjonującej przygody – uczta dla każdego prawdziwego kibica piłki nożnej!

Dla wszystkich fanów i fanek piłki nożnej, przygotowaliśmy unikalną i wyjątkową ofertę. Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej piłkarskiej uczcie na najwspanialszych stadionach Europy. Zapraszamy do wspólnego kibicowania w Madrycie – na Santiago Bernabéu. Klasyk hiszpański – Gran Derbi. Dla tych, którzy chcą obejrzeć mecz na Curve Nord z prawdziwymi tiffosi, zachęcamy do wyprawy do Włoch. Ekscytujące derby Londynu na żywo? Również z nami!

Zapraszamy w świat piłki nożnej na prawdziwie światowym poziomie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 32 445 36 62
integracja@laurenpeso.pl
powrot

ntegracje zobacz wszystkie
logo

Wspólnie uważamy, że podstawą każdej firmy są jej pracownicy. Lauren Peso Polska organizuje niepowtarzalne imprezy integracyjne, prowadzone przez najwyższej klasy profesjonalistów. Nasze scenariusze powstają w oparciu o indywidualne preferencje i potrzeby. Z przyjemnością pomagamy odnosić sukcesy naszym Klientom.