Lauren Peso Polska S.A. zdobywa województwo lubuskie

Zgodnie ze swoimi wcześniejszymi zapowiedziami, Zarząd firmy Lauren Peso Polska S.A., kontynuuje proces rozwoju swojej sieci franczyzowej w całej Polsce. Dnia 8 grudnia 2010 roku, podpisano umowę na otwarcie oddziału franczyzowego Spółki w województwie lubuskim. Biuro nowego oddziału, usytuowane w Zielonej Górze, to już jedenasty oddział franczyzowy firmy. Wartość podpisanej umowy wynosi 50 000,00 zł netto.

Już wkrótce rusza oddział Lauren Peso Polska S.A. w Zielonej Górze!Zapraszamy do lektury pierwszego wywiadu z naszymi nowymi franczyzobiorcami – Eweliną Kowalczyk, Marcinem Kowalczykiem i Arturem Niezgodą.

Zdradźcie nam, co skłoniło Was do podpisania umowy franczyzowej z firmą Lauren Peso Polska S.A.? Skąd pomysł na to, by wejść w branżę szkoleniową?

Podobno: „tych, którzy nie sięgają po szansę, rzadko któraś niepokoi”. Postanowiliśmy wstrząsnąć naszym nadto spokojnym dotychczas życiem i wykorzystać nadarzającą się okazję. Jako osoby energiczne, ambitne oraz gotowe na nowe wyzwania, powzięliśmy decyzję, by rozszerzyć dotychczasową działalność. Poszukiwaliśmy ciekawej oferty franczyzy z branży usługowej i po wnikliwej analizie wybraliśmy ofertę firmy Lauren Peso Polska S.A.

Sama branża szkoleniowa była dla nas łatwym wyborem, gdyż na początku naszej działalności, była ona jedną z tych, którymi się zajmowaliśmy. Po zapoznaniu się z ofertą LPS, ostatecznie zdecydowaliśmy, by wykorzystać nasze pięcioletnie doświadczenie biznesowe właśnie w tej dziedzinie.

Czy moglibyśmy dowiedzieć się czegoś więcej o Waszych biznesowych doświadczeniach? W jaki sposób chcielibyście je wykorzystać w firmie Lauren Peso Polska S.A.?

Od pięciu lat funkcjonujemy na rynku w branży doradczej i projektowej, posiadamy również wcześniejsze doświadczenie  związane z pracą w administracji publicznej. Usługi dla biznesu są nam znane z dwóch perspektyw, mianowicie od strony  klienta - odbiorcy, a także usługodawcy. Codzienność przedsiębiorcy, wszelkie wzloty i upadki, nie są nam obce.

Sądzimy, iż jest to dobry punkt wyjścia do tego, by podjąć naszą działalnością pod szyldem Lauren Peso Polska S.A. Nasze dotychczasowe zmagania na rynku usług, uczyniły nas odpornymi na ciosy i pokazały, iż nadal posiadamy duży potencjał ku temu, by odnosić sukcesy.

Jak wyglądała procedura przygotowywania i ostatecznego sfinalizowania umowy z LPS? Czy któraś z prawnych procedur, związanych z otwarciem oddziału franczyzowego, nastręczyła wam szczególnych trudności?

Procedura, jak sztuka w teatrze, składała się z dwóch aktów oraz oczywiście przerwy na kontemplację i rozważenie aktu pierwszego. Po pierwszym spotkaniu, na którym zostały omówione wzajemne oczekiwania, a także możliwości obu stron, przez tydzień analizowaliśmy wszystkie argumenty „za” i „przeciw”. Uznaliśmy, iż skoro zostaliśmy pozytywnie odebrani, a oferta Lauren Peso Polska S.A. jest niejako „skrojona” na nasze potrzeby, najlepszym wyjściem jest jak najszybsze umówienie się na kolejne spotkanie. Po niewielkich negocjacjach doszliśmy do konsensusu i umowa została podpisana. Musimy zgodnie potwierdzić, iż wszystkie procedury zostały ograniczone do niezbędnego minimum i jak dla nas były jasne i klarowne.

Minęło kilka godzin od podpisania umowy. Jakie są Wasze pierwsze wrażenia i odczucia, dotyczące współpracy z firmą Lauren Peso Polska S.A.?

Informacja ta wciąż jest dla nas świeża i dociera do nas powoli. Przyznajemy, iż kluczową kwestią skłaniającą nas do podpisania umowy była oferta firmy LPS, niemniej jednak ważną sprawą, stanowiącą o efekcie końcowym negocjacji, były pozytywne wrażenia związane ze wzajemną komunikacją. Dla nas istotnym jest, by mieć partnera, z którym relacje i spotkania będą przyjemnością. W dobrej atmosferze człowiek nie tylko pracuje, ale wkłada w swoją pracę ogromne ilości pozytywnej energii.

Jakie macie plany na rozwinięcie działalności w województwie lubuskim? Czy możecie podzielić się z nami swoimi pomysłami?

Zdecydowanie na plan pierwszy wysuwa się słowo „informacja”. Należy dotrzeć do naszych dotychczasowych i przyszłych klientów z województwa lubuskiego, przedstawiając im naszą ofertę oraz zaznajamiając z nasza działalnością. Jeżeli chodzi o pomysły, to mamy ich wiele, lecz póki co pragniemy zachować je w w tajemnicy. Zdradzić możemy jedynie wiadomość, iż zamierzamy wykorzystać nasze doświadczenia związane z tematyką Unii Europejskiej.

2010-12-14
aktualnosci zobacz wszystkie
2021-03-15
mogą uzyskać przedsiębiorcy korzystający z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Franczyza jest coraz bardziej popularna, ale czy to dobry sposób na biznes?
wiecej