Nowy oddział firmy

Czas na WarszawęW poniedziałek 10 maja 2010 firma Lauren Peso Polska S.A podpisała kolejną umowę franczyzową. Piąty oddział firmy zostanie otwarty w Warszawie.

Pani Marzena Skowrońska – nowy dyrektor regionalny Lauren Peso Polska S.A. Oddział Warszawa zdradza, że podpisanie umowy z naszą firmą oznacza dla niej otwarcie nowych możliwości, na sukces – jak sama mówi - trzeba będzie zapracować.
„Kreowanie rzeczywistości, dążenie do ambitnego celu i jego osiąganie – to to co lubię najbardziej” - dodaje z uśmiechem.

Procedura przygotowania i podpisania umowy nie była uciążliwa. Wszystko odbyło się dość szybko, w profesjonalnej i zarazem przyjemnej atmosferze. Kolejny oddział naszej firmy stanowi bezpośrednią realizację strategii rozwojowej spółki. Dzięki sieci oddziałów w różnych częściach kraju możemy być bliżej naszych Klientów, oferując im profesjonalne usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb. Uruchomienie systemu franczyzowego było ważną i dobrą decyzją, pozwoliło na rozszerzenie działalności firmy, nawiązanie nowych kontaktów biznesowych i wzmocnienie marki Lauren Peso Polska S.A.

Na pytanie o ocenę pierwszych chwil współpracy z centralą Lauren Peso Polska, pani Marzena Skowrońska odpowiada krótko - „Same pozytywne emocje”.

Jesteśmy przekonani, że nasz nowy oddział w Warszawie przyczyni się do polepszenia oferowanych usług i rozwoju naszej marki.

2010-05-14
aktualnosci zobacz wszystkie
2021-03-15
mogą uzyskać przedsiębiorcy korzystający z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Franczyza jest coraz bardziej popularna, ale czy to dobry sposób na biznes?
wiecej