Profesjonalnie wspierać zmiany

W połowie grudnia została podpisana umowa na otwarcie oddziału franczyzowego Lauren Peso Polska S.A. w województwie świętokrzyskim. Kolejny – dwunasty już oddział będzie zlokalizowany w Kielcach. Zadania zarządzaniem nową placówką firmy podjął się Paweł Kondrat – który w ostatnich miesiącach zdobywał doświadczenie w lubelskim oddziale LPS.

Umowa na otwarcie oddziału Lauren Peso Polska S.A. w Kielcach podpisana!Przeprowadziliśmy z nowym Regionalnym Dyrektorem Operacyjnym pierwszą rozmowę na temat dotychczasowych przygód i najbliższych planów.

Dlaczego zdecydowałeś się na otwarcie oddziału Lauren Peso Polska S.A. w Kielcach?

Decyzję o otwarciu oddziału w województwie świętokrzyskim podjąłem na podstawie moich doświadczeń zebranych w oddziale Lublin. Przez cztery miesiące pracowałem tam jako Specjalista ds. sprzedaży szkoleń. Poznałem jak działa oddział, centrala i jak układa się współpraca między nimi. Mogę powiedzieć, że był to w moim przypadku to w pełni świadomy wybór.

Dokonałem go z dwóch powodów, pierwszy to zakres działania Lauren Peso Polska, czyli wspieranie firm w obszarach związanych z zasobami ludzkimi. Jest to spójne z moimi celami zawodowymi. Drugi powód to zespół Laurena, który podchodzi z pasją i niezwykle aktywnie do swoich działań, przez co jest dobrym partnerem do współpracy. Według mnie wynika to bezpośrednio z zakresu działania firmy. Żeby być wiarygodnym dla klientów m.in. w zakresie zarządzania, sprzedaży, firma sama musi stalerozwijać się w tych obszarach.

Jak oceniasz rynek szkoleń w województwie świętokrzyskim?

W mojej ocenie, to rynek z dużym potencjałem. Województwo dynamicznie się rozwija, wykorzystując przy tym m.in. środki unijne, przez co jest duże zapotrzebowanie na profesjonalne wspieranie zmian.

Jak oceniasz dotychczasową współpracę z Lauren Peso Polska S.A.?

W większości pozytywnie. Firma stale się rozwija, plusem tego są ciągle pojawiające się nowe rozwiązania i możliwości. Dynamiczna sytuacja zawsze pociąga za sobą także codzienne problemy, jednak najważniejsze, żeby zespół usprawniał swoją pracę.W LPS jak do tej, pory tak się właśnie dzieje.

Kiedy planujesz faktyczne uruchomienie kieleckiego oddziału?

Styczeń to czas w którym wiele firm planuje swoje działania m.in. w zakresie szkoleń, więc kontakty z klientami zaczynam od zaraz.

Jakie są Twoje plany na najbliższy rok?

Najbliższy plan to przede wszystkim spotkania z klientami. Jak tylko otworzę biuro, planuję zatrudnić przynajmniej jedną osobę do współpracy. Pod koniec roku planuję świętować udany rok z trzyosobowym zespołem w dobrze funkcjonującym biurze.

2011-01-05
aktualnosci zobacz wszystkie
2021-03-15
mogą uzyskać przedsiębiorcy korzystający z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Franczyza jest coraz bardziej popularna, ale czy to dobry sposób na biznes?
wiecej