Wkraczamy do Opola i Gliwic

Dnia 25.08.2010 Zarząd spółki podpisał kolejną umowę  franczyzową. Nowy – ósmy z kolei oddział Lauren Peso Polska S.A. powstanie w Opolu z filią w Gliwicach. Regionalnym Dyrektorem Operacyjnym został Tomasz Kubik, dotąd związany z branżą finansową.

Na pytanie o źródło informacji o możliwości franczyzy z Lauren Peso Polska S.A. Tomasz Kubik odpowiada:
„Myśl o uruchomieniu działalności w ramach systemu franczyzowego kiełkowała w mojej głowie od dawna. Od dłuższego czasu poszukiwałem możliwości indywidualnego rozwoju ale ze sprawdzonym modelem biznesowym i pod logo znanej i cenionej marki. Interesowałem się franchisingiem, korzystałem z portali internetowych oraz prasie poświęconej temu tematowi. Informacje o Lauren Peso Polska S.A. znalazłem na portalu Franchising..pl  Oprócz informacji o firmie znalazłem tam też pełen pakiet wiadomości o zasadach franchisingu. Bardzo mi to pomogło w podjęciu ostatecznej decyzji o podpisaniu umowy.”

Branża szkoleniowa interesowała Tomasza Kubika od dawna. Pracował jako manager w największej korporacji finansowej w Polsce, firmie zajmującej się finansowaniem potrzeb inwestycyjnych firm. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w sprzedaży, zarządzaniu, szkoleniach oraz bardzo bogate doświadczenie w kontaktach z klientami biznesowymi. Osobiście uczestniczył i organizował wiele szkoleń, prezentacji i konferencji biznesowych.

„Przed podjęciem decyzji brałem udział w kilku rozmowach na temat możliwości franczyzy. Firma Lauren Peso Polska S.A. okazała się jednak najbardziej odpowiednim partnerem. Największe wrażenie zrobiły na mnie jasność przekazu podczas wstępnych rozmów, bardzo pozytywny wizerunek firmy w mediach oraz udokumentowane sukcesami doświadczenie firmy na rynku oraz zaangażowanie, zapał i jasne kierunku rozwoju zarządu firmy”.

Wraz z oddziałem w Opolu powstanie drugie biuro w Gliwicach. Obecnie trwają ostatnie przygotowania pomieszczeń biurowych. Dyrektor planuje bardzo ekspansywny rozwój obydwu oddziałów. Plany na rozwój wiążą się również z sukcesywnym powiększaniem oddziałów poprzez  zatrudnienie doświadczonych i ambitnych pracowników w obu siedzibach.

„Bardzo pozytywnie oceniam pierwsze chwile współpracy z Lauren Peso Polska. Bardzo duże zaangażowanie całego zespołu Lauren Peso Polska S.A. daje pewność że sukces jest tylko kolejnym krokiem a moja decyzja o podpisaniu umowy jest jak najbardziej słuszna. Cieszę się, że od dzisiaj będę częścia tego zespołu a mój rozwój i zaangażowanie przyczyni się do szybszego rozwoju LPS."

2010-08-26
aktualnosci zobacz wszystkie
2021-03-15
mogą uzyskać przedsiębiorcy korzystający z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Franczyza jest coraz bardziej popularna, ale czy to dobry sposób na biznes?
wiecej