Doradztwo biznesowe - Lauren Peso Polska S.A.

Doradztwo biznesowe

Lauren Peso Polska S.A. podąża nieustannie za zmieniającymi się trendami globalnymi oraz sytuacją na rynkach lokalnych. Daje nam to możliwość szybkiego reagowania i dostosowania się do zmieniającej się rzeczywistości, co pozwala na nieprzerwane umacnianie naszej pozycji na rynku szkoleniowym. Wiedzą, jak można to osiągnąć, chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Za pośrednictwem szerokiego wachlarza usług z zakresu doradztwa biznesowego wspomagamy naszych Partnerów w tworzeniu strategii rozwoju ich firm, restrukturyzacjach i tworzeniu skutecznych modeli biznesowych. Opracowany razem z nimi system organizacji i zarządzania, plany i kampanie marketingowe oraz modele finansowe pozwalają im na budowanie silnych i stabilnych przedsiębiorstw.

W trosce o efektywność działań naszych Klientów pomagamy im odpowiednio sprofilować system sprzedaży ich produktów oraz wytyczyć sprawne kanały dystrybucji. Wspieramy ich także w optymalizacji zysków oraz zwiększeniu wydajności procesów organizacyjnych.

Umożliwiając naszym Partnerom wzmocnienie pozycji finansowej i dynamiczny rozwój doradzamy im w zakresie pozyskiwania środków finansowych zarówno w postaci kapitału, kredytów, obligacji jak i dotacji z Unii Europejskiej.

Rozwiązania IT dla biznesu

Kluczem dla organizacji staje się automatyzacja procesów biznesowych, swobodny przepływ informacji oraz dostęp do nich. Oferujemy rozwiązania informatyczne oparte na tworzonych przez nas aplikacjach: -ERP -CRM -internetowe i intranetowe systemy komunikacji i obiegu dokumentów w obrębie przedsiębiorstwa -specjalizowane portale business-to-business -bazy danych oparte na standardach internetowych

Wdrożenia realizujemy również w modelu ASP (Aplication Service Providing) – czyli system dostarczany jest jako usługa. Pozwala to za niewielką, miesięczną opłatą użytkować system bez konieczności zakupu licencji, sprzętu, problemów z utrzymaniem obsługi itp.

aktualnosci zobacz wszystkie Lauren Peso
2021-03-15
AC/DC – poznaj najskuteczniejszą metodę oceny pracowników!
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Wyniki testu Gallupa dostarczają nam wiedzy, jak pracownicy lub kandydaci do pracy rozwiązują swoje problemy, pozyskują wiedzę i współdziałają z innymi. Dzięki temu wiemy, jakimi zasobami dysponujemy i w czym może tkwić źródło naszego sukcesu, jako całej organizacji.
wiecej