Doradztwo biznesowe

Lauren Peso Polska S.A. podąża nieustannie za zmieniającymi się trendami globalnymi oraz sytuacją na rynkach lokalnych. Daje nam to możliwość szybkiego reagowania i dostosowania się do zmieniającej się rzeczywistości, co pozwala na nieprzerwane umacnianie naszej pozycji na rynku szkoleniowym. Wiedzą, jak można to osiągnąć, chętnie dzielimy się z naszymi Klientami. Za pośrednictwem szerokiego wachlarza usług z zakresu doradztwa biznesowego wspomagamy naszych Partnerów w tworzeniu strategii rozwoju ich firm, restrukturyzacjach i tworzeniu skutecznych modeli biznesowych. Opracowany razem z nimi system organizacji i zarządzania, plany i kampanie marketingowe oraz modele finansowe pozwalają im na budowanie silnych i stabilnych przedsiębiorstw.

W trosce o efektywność działań naszych Klientów pomagamy im odpowiednio sprofilować system sprzedaży ich produktów oraz wytyczyć sprawne kanały dystrybucji. Wspieramy ich także w optymalizacji zysków oraz zwiększeniu wydajności procesów organizacyjnych.

Umożliwiając naszym Partnerom wzmocnienie pozycji finansowej i dynamiczny rozwój doradzamy im w zakresie pozyskiwania środków finansowych zarówno w postaci kapitału, kredytów, obligacji jak i dotacji z Unii Europejskiej.

Rozwiązania IT dla biznesu

Kluczem dla organizacji staje się automatyzacja procesów biznesowych, swobodny przepływ informacji oraz dostęp do nich. Oferujemy rozwiązania informatyczne oparte na tworzonych przez nas aplikacjach: -ERP -CRM -internetowe i intranetowe systemy komunikacji i obiegu dokumentów w obrębie przedsiębiorstwa -specjalizowane portale business-to-business -bazy danych oparte na standardach internetowych

Wdrożenia realizujemy również w modelu ASP (Aplication Service Providing) – czyli system dostarczany jest jako usługa. Pozwala to za niewielką, miesięczną opłatą użytkować system bez konieczności zakupu licencji, sprzętu, problemów z utrzymaniem obsługi itp.

aktualnosci zobacz wszystkie Lauren Peso
2021-03-15
Wykup dowolne szkolenie online doskonalące kompetencje miękkie, a my przekażemy cały zysk na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Dwa lata temu nikt nie przypuszczał, że pandemia zmieni rynek pracy. Pamiętam, jak na początku 2020 r. prezes firmy, w której pracowałam, kategorycznie zabronił pracy hybrydowej. Dwa miesiące później musiał ją wprowadzić.
wiecej