Szkolenia Otwarte - Szkolenia bez ograniczeń - Lauren Peso Polska S.A.

Tematyka i terminy szkoleń otwartych

Zobacz grafik naszych szkoleń otwartych
Zobacz grafik naszych szkoleń otwartych (sklep on-line)Delegowanie zadań i wzmacnianie samodzielności pracowników

Delegowanie zadań i wzmacnianie samodzielności pracowników

Delegowanie zadań i uprawnień służy zarówno poprawie organizacji pracy, jak również jest skutecznym narzędziem zwiększenia zaangażowania pracowników. Szkolenie pomoże Ci połączyć wiedzę z zakresu procesu delegowania, z umiejętnością świadomego pracowania na motywacji i potrzebach Twoich ludzi. Z jednej strony umiejętności te „odciążą” Cię, pozwalając skupić się na działaniach zarządczych, a z drugiej – pomogą zarządzać rozwojem pracowników i zespołów.

Czytaj więcej


Meeting menedżerski

Meeting menedżerski

Trening kompetencji managerskich to trzydniowe szkolenie poświęcone treningowi kompetencji skutecznego menedżera. Najważniejszym zadaniem, stojącym przed menedżerem w nowoczesnej organizacji, jest umiejętne kierowanie i zarządzanie personelem. Menedżer musi posiąść szereg umiejętności interpersonalnych, aby mógł sprostać temu zadaniu. Szkolenie kładzie nacisk na kompetencje osobiste, skuteczne motywowanie pracowników, zarządzanie sobą w czasie oraz prawidłowe delegowanie zadań.

Czytaj więcej


Zarządzanie zespołem wielopokoleniowym

Zarządzanie zespołem wielopokoleniowym

Z pojęciem pokolenia spotykamy się coraz częściej w kontekście zarządzania. Jest to termin kluczowy z punktu widzenia rozwoju firmy i zmian zachodzących w strukturze zatrudnienia. Przyjęło się uznawać, że pokolenie to grupa społeczna, którą charakteryzują określone wzorce zachowań i określone podejście do rzeczywistości, a także do pracy. Szkolenie ma na celu wskazać rozwiązania i techniki wykorzystywania tych różnić by zwiększać wydajność organizacji, tworzyć optymalne środowisko pracy dla ludzi z różnych pokoleń i świadomie zarządzać międzypokoleniowym potencjałem zespołu.

 

Czytaj więcej


Szkolenia biznesowe: Negocjacje kupieckie

Negocjacje handlowe

 Nowoczesna firma musi inwestować nie tylko w rozwój technologii i optymalizację procesów produkcji . Istotnym elementem racjonalizacji wydatków jest zapewnienie przedsiębiorstwu profesjonalnej organizacji w kontaktach z dostawcami. Oferowane szkolenie przeznaczone jest dla pracowników działów zaopatrzenia oraz osób odpowiedzialnych za aprowizację. Uczestnicy nabędą umiejętności negocjacyjnych niezbędnych w budowaniu relacji z kontrahentami.

Czytaj więcej

ZAPIS NA SZKOLENIE OTWARTE

Jeśli zainteresowało Cię któreś z wymienionych szkoleń, lub chciałbyś skorzystać z innego, które nie zostało wymienione – skontaktuj się z nami mailowo na adres szkolenia@laurenpeso.pl lub telefonicznie 795 017 607.

Skontaktujemy się z Tobą zwrotnie informując o możliwości zapisu na szkolenie oraz prześlemy Formularz zamówienia. Wypełniony, podpisany i zeskanowany Formularz zamówienia należy przesłać na adres szkolenia@laurenpeso.pl oraz uregulować płatność zgodnie z instrukcją na Formularzu zamówienia.

Na 3 dni robocze przed planowaną datą szkolenia skontaktujemy się z Tobą aby potwierdzić wszystkie szczegóły organizacyjne szkolenia. W przypadku jakichkolwiek zdarzeń losowych mających wpływ na niemożliwość skorzystania przez Ciebie ze szkolenia na które już się zapisałeś – skontaktuj się z nami. Wspólnie znajdziemy rozwiązanie – np. wskażemy nowy termin szkolenia.

aktualnosci zobacz wszystkie Lauren Peso
2021-03-15
AC/DC – poznaj najskuteczniejszą metodę oceny pracowników!
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Wyniki testu Gallupa dostarczają nam wiedzy, jak pracownicy lub kandydaci do pracy rozwiązują swoje problemy, pozyskują wiedzę i współdziałają z innymi. Dzięki temu wiemy, jakimi zasobami dysponujemy i w czym może tkwić źródło naszego sukcesu, jako całej organizacji.
wiecej