Specyfika stanowiska:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR to kolejny etap ścieżki pracy w Lauren Peso Polska S.A. przewidziany dla handlowców rozwijających swoje umiejętności na polu sprzedaży usług w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Osoba pełniąca tę funkcję posiada wysokie kompetencje sprzedażowe oraz poszerza wiedzę na temat usług Human Resources. W związku z tym prowadzi większe, a co za tym idzie przynoszące większe profity projekty sprzedażowe. Od Specjalisty ds. Sprzedaży Usług HR zależy skuteczne doradzenie klientowi i przeprowadzenie go przez proces projektowania i wdrożenia narzędzi HR-owych.

 

Warunki:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR otrzymuje laptop z pełnym oprogramowaniem oraz służbowy telefon. Ponadto ma zapewniony dostęp do samochodu służbowego. Uczestniczy także w szkoleniach rozwijających kompetencje sprzedażowe i komunikacyjne.

 

Perspektywy zawodowe:

Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR może przejść bezpośrednio do Działu Handlowego na stanowisko Specjalisty ds. Sprzedaży Szkoleń lub uzyskać awans na Specjalistę ds. Obsługi Klienta Kluczowego.

 

Aplikuj na stanowisko Specjalista ds. Sprzedaży Usług HR

 

Powrót do ścieżki kariery 

aktualnosci zobacz wszystkie
2021-03-15
aż do 80% ich wartości. Skontaktuj się z nami by porozmawiać o szczegółach.
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Franczyza jest coraz bardziej popularna, ale czy to dobry sposób na biznes?
wiecej