Szkolenia - Zamówienia publiczne, przetargi - Prawo Zamówień Publicznych

Szkolenia zamówienia publiczne dotyczą ustawy o Prawie Zamówień Publicznych. Ich celem jest nabycie przez uczestników umiejętności przeprowadzania zamówień. Oferta obejmuje przygotowanie się do przetargów i ich skuteczne prowadzenie oraz aktualną procedurę zamówień publicznych, również w kontekście prawa unijnego. Szkolenia skierowane są do osób, które zajmują się zamówieniami publicznymi w firmach, do członków komisji przetargowych, zarządu i kadry menedżerskiej, działów administracji i księgowości oraz audytorów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 32 722 04 51
szkolenia@laurenpeso.pl

Przetargi

Celem szkolenia jest nabycie przez uczestników praktycznej umiejętności korzystania z Prawa zamówień publicznych, dzięki której będą wygrywać przetargi. Podczas szkolenia wskazane zostaną zasady prawidłowego sporządzania ofert, metody identyfikowania nieuczciwego zachowania zamawiającego oraz optymalnego nadzoru przebiegu przetargu.

Procedura zamówień publicznych

Szkolenie skierowane jest do osób, które zajmują się zamówieniami publicznymi w firmie, do członków komisji przetargowych, zarządu i kadry menedżerskiej, działów administracji i księgowości, audytorów i innych zainteresowanych procedurą zamówień publicznych, z uwzględnieniem licznych nowelizacji. Poruszanie się w tej tematyce wymaga rzetelnej i aktualnej wiedzy, zwłaszcza osób, które na co dzień zajmują się gospodarowaniem bieżącym budżetem.

Praktyka zamówień publicznych w świetle prawa UE

Szkolenie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych prawem Unii Europejskiej w zakresie zamówień publicznych, zwłaszcza gdy przygotowują one wnioski zamówień, finansowanych ze środków UE. Zagadnienia obejmują m.in.: Traktat Rzymski, Dyrektywy, orzecznictwo ETS, stanowiska Komisji Europejskiej oraz ustawę Prawa zamówień publicznych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 32 722 04 51
szkolenia@laurenpeso.pl

Powrót

aktualnosci zobacz wszystkie
2021-03-15
aż do 80% ich wartości. Skontaktuj się z nami by porozmawiać o szczegółach.
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Franczyza jest coraz bardziej popularna, ale czy to dobry sposób na biznes?
wiecej