Szkolenia IT - Szkolenia informatyczne


Szkolenia IT: Pakiet Microsoft Office

Pakiet Microsoft Office

Szkolenie pozwoli uczestnikom poznać funkcje i nabyć umiejętności obsługi pakietu biurowego Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Project) i wykorzystania go w codziennej pracy. Dedykowane jest zarówno początkującym, jak i zaawansowanym użytkownikom. Poziom zaawansowania zostanie dostosowany do grupy docelowej. Szkolenia prowadzą doświadczeni informatycy, którzy swój profesjonalizm zawdzięczają wieloletniej praktyce w branży informatycznej.

Czytaj więcej

 


Strony WWW

Strony WWW

Optymalna witryna internetowa jest dzisiaj podstawowym narzędziem reklamowym i informacyjnym każdej nowoczesnej firmy. Szkolenie z zakresu tworzenia i prowadzenia stron internetowych, wyposaży uczestników w podstawowe narzędzia ich budowania, wskaże metody znajdywania miejsca dla swojej firmy w Internecie oraz pełnego wykorzystania możliwości, które daje profesjonalna strona WWW. Szkolenia prowadzą doświadczeni informatycy, którzy swój profesjonalizm zawdzięczają wieloletniej praktyce w branży informatycznej.

Czytaj więcej

 


Podpis elektroniczny

Podpis elektroniczny

Podczas szkolenia uczestnicy zdobędą wiedzę i umiejętności, niezbędne do świadomego stosowania podpisu elektronicznego, bezpiecznej transmisji danych za pośrednictwem Internetu oraz zabezpieczania dokumentów elektronicznych przed kradzieżą lub sfałszowaniem. W efekcie, poprawie ulegnie komunikacja z ZUS-em, bankami oraz w wewnętrznym obiegu dokumentów. Szkolenie poprowadzi specjalista z zakresu nowoczesnych narzędzi IT. Po ukończeniu, uczestnicy otrzymają certyfikat kwalifikowanego podpisu elektronicznego.

Czytaj więcej

Powrót

aktualnosci zobacz wszystkie
2021-03-15
mogą uzyskać przedsiębiorcy korzystający z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Franczyza jest coraz bardziej popularna, ale czy to dobry sposób na biznes?
wiecej