Szkolenia językowe - Biznesowe, branżowe i techniczne - Lauren Peso Polska S.A.

Szkolenia językowe - biznesowe, branżowe i techniczne

Szkolenia językowe ukierunkowane są na rozwój umiejętności praktycznego porozumiewania się w wybranym języku obcym. Programy zawierają naukę swobodnego posługiwania się słownictwem biznesowym, branżowym czy technicznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientom, organizujemy szkolenia w siedzibach ich firm oraz ukierunkowujemy szkolenia na aktualne potrzeby. Kadra prowadząca to młodzi, wyspecjalizowani lektorzy, którzy z powodzeniem angażują uczestników na różnych poziomach zaawansowania. Skontaktuj się z naszym konsultantem:

795 017 607

szkolenia@laurenpeso.pl

 Oferujemy:

  • Program zajęć dopasowany do specyficznych potrzeb firmy.
  • Placementtest przed rozpoczęciem zajęć, celem podziału osób chętnych na grupy, pod względem poziomu znajomości języka obcego.
  • Egzaminy wewnętrzne, a także możliwość przystąpienia do międzynarodowych egzaminów ETS lub The European Language Certificates (TELC).
  • Dojazd lektora do zakładu pracy.
  • Pełną sprawozdawczość z frekwencji na zajęciach.
  • Co trzy miesiące - raportowanie z postępów w nauce.
  • Wszelkie materiały szkoleniowe (podręczniki, płyty CD).
  • Wykwalifikowaną kadrę młodych, ambitnych lektorów.

Minimum gramatyki, maksimum komunikacji

Oferowane kursy językowe dla firm zawierają niezbędne minimum gramatyki. Zależy nam, aby uczestnicy nabyli umiejętności swobodnego porozumiewania się w konkretnych sytuacjach zawodowych i życiowych, gdzie drobne błędy są tolerowane, ponieważ nie wpływają na efektywność komunikacji. 

Po ukończeniu szkolenia, nawet początkujący uczestnicy będą w stanie porozumieć się w obcym języku, w potrzebnym stopniu, np. umówić się na spotkanie, zaprezentować siebie i swoją firmę, ułożyć prostą ofertę, napisać list czy zarezerwować hotel.

 Słuchaczom zaawansowanym oferujemy kursy z elementami języka technicznego, ekonomicznego, korespondencji handlowej oraz przystąpienie do egzaminów ETS lub The European Language Certificates (TELC).

Skontaktuj się z naszym konsultantem:

795 017 607

szkolenia@laurenpeso.pl

Powrót

aktualnosci zobacz wszystkie Lauren Peso
2021-03-15
Potęga autentycznego zaangażowania - jak skutecznie wdrożyć program Employee Advocacy w organizacji?
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, które charakteryzuje się szybkimi zmianami technologicznymi i rosnącymi oczekiwaniami klientów.
wiecej