Franczyza to wsparcie

Dlaczego zdecydowali się Państwo na franczyzę?

Tomasz Wycisk: Lepiej korzystać ze sprawdzonych pomysłów, by mieć pewność sukcesu. Franczyza to jedyny sposób, by otrzymać podane, już gotowe rozwiązania, WSPARCIE.

Tak naprawdę podjąłem działania w kierunku podpisania umowy franczyzowej dla mojej żony, która po pięcioletniej nieobecności na rynku pracy, miałaby zarządzać oddziałem franczyzowym na Dolnym Śląsku. Franczyza gwarantuje jej pewny start i wsparcie podczas powrotu do aktywności zawodowej, a ta – jak wiadomo – daje bardzo duże poczucie spełnienia!

Mam nadzieję, że uda się rozwinąć skrzydła. Nie chodzi wyłącznie o efekt materialny, ale też o potrzebę zawodowej samorealizacji działając prężnie w branży szkoleniowej!

Jaką drogę musiał Pan przejść, by podpisać umowę franczyzową?

Tomasz Wycisk: Od jakiegoś czasu poszukiwałem dobrego franczyzodawcy. Poprzez portal franchising.pl dowiedziałem się, iż taki projekt prowadzony jest w Lauren Peso Polska. Wysłałem zapytanie wraz z podstawowymi informacjami na wskazany adres e-mail.

Po jakimś czasie skontaktowała się ze mną osoba odpowiedzialna za projekty franczyzowe w LPP. Sprawnie umówiliśmy się na spotkanie informacyjne. Rozmawialiśmy o rozwoju, zasobach firmy Lauren Peso Polska, jej procedurach biznesowych.

Ostatnim etapem podpisania umowy franczyzowej, były spotkania oparte na negocjacji warunków obu stron. Następnie mogliśmy przejść do oficjalnego uruchomienia franczyzy.

Dlaczego zwrócił się Pan akurat do Lauren Peso Polska z zapytaniem o franczyzę?

Tomasz Wycisk: Jest tak naprawdę dużo firm, które oferują franczyzę. Mam bogate doświadczenie w branży szkoleniowo – doradczej (konkretnie w zakresie ISO) w związku z czym poszukiwałem firm również związanych z branżą szkoleniową.

Wybrałem Lauren Peso Polska i  otrzymałem możliwość wsparcia i pomocy, bo tym jest w zasadzie franczyza – pomocą w rozkręceniu biznesu.

Dostajemy od naszego franczyzodawcy:
  • narzędzia,
  • know-how – określone metody działania,
  • bazy Klientów,
  • programy szkoleń,
  • sprzęt,
  • pomoc w otworzeniu oddziału we Wrocławiu na bazie unifikacji z centralą Lauren Peso Polska,
  • przygotowanie pod kątem korzystania z programów komputerowych.
aktualnosci zobacz wszystkie
2021-03-15
mogą uzyskać przedsiębiorcy korzystający z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Franczyza jest coraz bardziej popularna, ale czy to dobry sposób na biznes?
wiecej