Pomysł Lauren Peso na franczyzę jest innowacyjny

Z początkiem lutego firma Lauren Peso Polska S.A. podpisała umowę z nowymi Franczyzobiorcami – Piotrem Wojciechowskim  i Markiem Urbanem . Zachęcamy do zapoznania z sylwetkami naszych nowych Regionalnych Dyrektorów Operacyjnych w województwie lubelskim. Zapraszamy do zapoznania się z krótkim wywiadem przeprowadzonymi tuż po podpisaniu umowy.

I jak Wasze pierwsze wrażenia po podpisaniu umowy franczyzowej z firmą Lauren Peso Polska?

Przekonanie o podjęciu dobrej decyzji. Oczywiście jest to nowa sytuacja i jak wiadomo – może budzić pewien stres - co jest całkowicie normalne, w końcu rozpoczynamy zupełnie nową pracę. Jednak jesteśmy pewni, że w dłuższej perspektywie z pewnością przyniesie to zmianę na lepsze. Cieszymy się z rozpoczęcia współpracy z LPP.

Jak to się stało, że zwróciliście się z zapytaniem o franczyzę akurat  do Lauren Peso Polska?

LPP przykuło naszą uwagę, ponieważ jest to pierwsza firma szkoleniowa na rynku polskim, która uruchomiła system franczyzowy.

Marka była nam już wcześniej znana. Gdy zapoznaliśmy się z ogłoszeniem  zamieszczonym na portalu pracuj.pl nie wahaliśmy się długo. Już na pierwszy rzut oka widać było, że to przemyślany projekt.

Kolejnym krokiem było spotkanie w centrali LPP w Chorzowie i poznanie szczegółów oferty. Po podjęciu decyzji o nawiązaniu współpracy z LPP odbyło się kolejne spotkanie w centrali, podczas którego podpisaliśmy umowę i staliśmy się częścią Lauren Peso.

Jak oceniacie sposób działania Lauren Peso Polska?

Bardzo pozytywnie. To co jest dla nas ważne to fakt, że LPP oferuje kompleksową opiekę nad klientem. W firmie naszego Franczyzodawcy nie sprzedaje się tylko szkoleń – od początku pracuje się z klientem nad jego kompleksowym i długoterminowym rozwojem często obejmującym działania nie związane z samymi szkoleniami.

Jakie macie plany? Od czego zamierzacie zacząć?

Przede wszystkim musimy znaleźć odpowiedni lokal, a następnie oczywiście…Klientów! Mamy ambitne plany. Czeka nas ciężka praca, ale jest to dla nas nowe i ciekawe wyzwanie.

Co otrzymujecie jako Franczyzobiorcy od LPP?

Przede wszystkim mocną markę, o której wspominaliśmy wcześniej. Do tego cenne know – how. Co jeszcze? Między innymi bogate merytorycznie oferty, dostęp do najlepszych specjalistów oraz wsparcie w procesie budowania oddziału. W połączeniu z otrzymywanym pakietem startowym tworzy to naprawdę godną uwagi propozycję.

Co  myślicie o decyzji przekształcenia Lauren Peso Polska w spółkę akcyjną?

Na pewno była to przemyślana decyzja świadcząca o stabilności i ugruntowanej pozycji LPP na rynku. Decyzja o przekształceniu się w spółką akcyjną to także umocnienie wizerunku Lauren Peso jako firmy innowacyjnej, ponieważ jest to pierwsza polska firma szkoleniowa, która zdecydowała się na taki krok. Z punktu widzenia Franczyzobiorcy to bardzo ważne – daje nam pewność, że współpracujemy z solidnym partnerem.
aktualnosci zobacz wszystkie
2021-03-15
mogą uzyskać przedsiębiorcy korzystający z Krajowego Funduszu Szkoleniowego.
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
Franczyza jest coraz bardziej popularna, ale czy to dobry sposób na biznes?
wiecej