Szkolenia zarządzanie produkcją - Optymalizacja produkcji dla brygadzistów - Lauren Peso Polska S.A.

Szkolenie zarządzanie produkcją

Branże produkcyjne charakteryzują się własną specyfiką działań, a ich podstawowym celem jest zysk. Optymalizacja produkcji i pracy polega tu na minimalizowaniu strat oraz na doskonaleniu procesów produkcyjnych, poprzez optymalizowanie procesów produkcyjnych czy właściwą politykę magazynową. Oferowane szkolenia umożliwiają mistrzom rozwinięcie kompetencji kierowniczych, a nacisk kładziony jest przede wszystkim na prawidłowe zarządzanie zespołem produkcyjnym. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 795 017 607
szkolenia@laurenpeso.pl

Doskonalenie przepływu produkcji

Zakres szkolenia obejmuje najważniejsze narzędzia oraz techniki organizacji i przepływu produkcji: wdrażanie ciągłego przepływu na hali produkcyjnej i radzenie sobie z najczęstszymi problemami. Uczestnicy będą potrafili samodzielnie projektować łańcuch dostaw oraz wdrażać projekty. W efekcie poprawi się produktywność i skuteczność firmy oraz podniesie satysfakcja klientów. Szkolenie poprowadzi wieloletni praktyk z branży produkcyjnej.

Lean Manufacturing

Szkolenie skierowane jest do osób zarządzających produkcją, dyrektorów oraz mistrzów działów produkcji i utrzymania ruchu oraz szefów działów technologicznych i jakości. Nabyte umiejętności pozwolą obniżyć koszty w przedsiębiorstwie, podnieść jego efektywność oraz wyeliminować działania, które nie podwyższają wartości firmy. Szkolenie poprowadzi specjalista z branży produkcyjnej, który wielokrotnie wdrażał procesy Lean manufacturing.

Zarządzanie magazynem i łańcuchem dostaw

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z nowoczesnymi zasadami zarządzania logistyką w przedsiębiorstwie, ze szczególnym uwzględnieniem gospodarki magazynowej oraz procesów biznesowych łańcucha dostaw. Szkolenie poprowadzi wieloletni praktyk z branży produkcyjnej.

Six Sigma

Celem szkolenia jest przedstawienie koncepcji Six Sigma, na poziomie pozwalającym określić potrzeby stosowania tej metodologii w przedsiębiorstwie. Uczestnicy poznają metody analizy danych i problemów oraz techniki zarządzania ryzykiem, związanym z projektowaniem nowych procesów. Szkolenie poprowadzi specjalista z branży produkcyjnej, który wielokrotnie wdrażał procesy Six Sigma.

Komunikacja interpersonalna dla mistrzów i brygadzistów

Sprawna komunikacja jest domeną nie tylko firm usługowych, ale również produkcyjnych. Umiejętności interpersonalne są istotne dla mistrzów i brygadzistów, którzy podczas szkolenia nabędą praktycznych umiejętności z zakresu komunikacji z elementami perswazji, zarządzania sytuacjami konfliktowymi oraz motywowania zespołu. Szkolenie poprowadzi wieloletni praktyk z branży produkcyjnej, który skutecznie tworzył i zarządzał zespołami produkcyjnymi.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 795 017 607
szkolenia@laurenpeso.pl

Powrót

aktualnosci zobacz wszystkie Lauren Peso
2021-03-15
Potęga autentycznego zaangażowania - jak skutecznie wdrożyć program Employee Advocacy w organizacji?
wiecej
aktualnosci zobacz wszystkie
W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym, które charakteryzuje się szybkimi zmianami technologicznymi i rosnącymi oczekiwaniami klientów.
wiecej