Organizacja konferencji - Kursy, warsztaty - Integracja pracownicza - Lauren Peso Polska S.A.

Organizacja konferencji - Integracja pracownicza kursy i warsztaty

Oferujemy Państwu niezapomniane imprezy integracyjne w formie różnorodnych konferencji, kursów, warsztatów.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, stworzyliśmy różnorodne propozycje kompleksowej organizacji i obsługi imprez integracyjnych w formie konferencji, kursów, warszatów. Doświadczenia nabyte w owocnym okresie naszej działalności, pozwalają sprostać najtrudniejszym wymaganiom, stawianym nam przez naszych klientów.

Przygotowując scenariusz imprezy dla firmy bierzemy pod uwagę jej branżę, charakter, jak również płeć uczestników. Rozwiązania przez nas przygotowane, integrują pracowników poprzez szereg ciekawych i interesujących zajęć, które mają na celu oderwanie ich od codziennych obowiązków zawodowych.

Pokaz barmański

Pokaz barmański

Zapraszamy na spotkanie z prawdziwymi artystami w dziedzinie sztuki barmańskiej. Będziecie Państwo świadkami powstawania dobrze znanych, ale też niezwykle wyszukanych drinków. Podczas naszego niezwykłego pokazu zobaczycie Państwo latające shakery, wirujące butelki, lśniące kostki lodu i trunki we wszystkich możliwych kolorach.

Pokaz jest niezwykle atrakcyjny także z tego powodu, iż artyści sztuki barowej ściśle ze sobą współpracują, ich działania są całkowicie zsynchronizowane. Płonące drinki, a nawet stoły barowe, będą elementem tego warsztatu.

Przykładowy program wydarzenia przewiduje:

 • pokaz barmański,
 • konkursy barmańskie.

W trakcie pokazu organizowane są również konkursy dla kilku osób z publiczności, przez co pokaz staje się atrakcja interaktywną. Konkurs barmański: Konkurs polegać będzie na przygotowywaniu cocktaili przez trzy drużyny, składające się z trzech osób. Celem konkursu będzie wykonanie trzech cocktaili w jak najkrótszym czasie, z zachowaniem wszystkich standardów barmańskich, poznanych przez uczestników na wykładzie. Zmagania uczestników oceniać będą instruktorzy, według określonych zasad:

 • jak najkrótszy czas wykonania cocktaili,
 • czystość stanowiska pracy podczas wykonywania cocktaili,
 • zachowanie właściwej receptury cocktaili,
 • zastosowanie odpowiedniej dekoracji,
 • użycie odpowiedniego szkła, techniki wykonania,
 • zachowanie odpowiednich miar barowych.

Ta z grup, która będzie miała najlepszy czas oraz najmniej błędów podczas wykonywania cocktaili – wygrywa. Upominkami oraz dyplomami nagradzane będą wszystkie trzy grupy.

Kurs degustacji wina

Kurs degustacji wina

Kurs degustacji win został przygotowany z myślą o wszystkich, którzy rozpoczynają swoją przygodę z winami, lecz również o tych, którzy pragną poszerzyć swoją wiedzę w tematyce tego szlachetnego trunku. Jeżeli chcą Państwo wiedzieć więcej o winach dla własnej przyjemności, a także przeżyć malowniczy wieczór wędrówek po przeróżnych niuansach smaku - kurs degustacji win jest eventem idealnym.

W sposób łatwy i przystępny opowiadamy o podstawowych zagadnieniach związanych z testowaniem wina. Pierwsza część wprowadza teoretycznie w temat, druga część pozwala na potwierdzenie w praktyce nowych wiadomości.

Po tym krótkim szkoleniu będą Państwo w stanie rozpoznać wino o wyśmienitym smaku, a także opisać go profesjonalnym językiem degustatora. Uczestnicy otrzymują pamiątkowy certyfikat uczestnictwa w naszym Kursie Degustacji Win.

Program nasz przewiduje między innymi:

 • krótkie omówienie substancji smakowych, dzięki którym odczuwamy konkretny smak danego produktu,
 • fizjologię smaku – wyjaśniamy, jak działa mechanizmu odczuwania smaku, proponujemy również ćwiczenia z próbkami zapachowymi i smakowymi,
 • określenie temperatury podania wina - w jakiej temperaturze podać konkretne wino, od czego ona zależy i jak sobie radzić z temperaturą trunku w warunkach nieprofesjonalnych - domowych,
 • omówienie jakości wina - w jaki sposób rozpoznać wino dobre, zasady oficjalne kontra jakość realna.
Kurs kiperski

Kurs kiperski – degustacja piw z całego świata

Jest to doskonały pomysł na organizację niezobowiązującego spotkania, zacieśniającego więzi i dającego szansę poznania swoich pracowników od strony nieformalnej. Kurs ten to idealny sposób na uatrakcyjnienie dowolnego spotkania integracyjnego.

Kurs kiperski w swym programie zawiera wiele informacji merytorycznych, dotyczących samej istoty piwa, jego historii, różnorodnych gatunków, smaku złotego trunku, procesu jego warzenia i niezbędnych ku temu składników, podawania piwa w idealny sposób etc. Jego momentem kluczowym jest degustacja precyzyjnie wyselekcjonowanych piw z całej Europy i świata.

Ważną część stanowią informacje z zakresu kultury picia piwa, do których należą zagadnienia związane z kwestią podawania piwa w idealny sposób, w odpowiedniej temperaturze, a także serwowania i komponowania tegoż trunku z idealnie dobranymi potrawami.

Zajmujemy się też organizacją tak zwanych konkursów sensorycznych, które w praktyce zweryfikują nabytą przez uczestników wiedzę.

Zapraszamy do skosztowania najróżniejszych odmian piwa, z najciekawszych zakątków globu. Po naszym sympatycznym wieczorze, żadna etykieta nie będzie dla Państwa zagadką.

Kurs degustacji wina

Degustacja whisky, szlachetnych trunków oraz cygar

Ekskluzywne spotkanie dla prawdziwych koneserów. Event odbywa się w kameralnym pomieszczeniu, gdzie wszyscy zainteresowani mają okazję zasmakowania w doskonałych alkoholach oraz cygarach. Impreza ta zorganizowana jest w taki sposób, by cała wiedza przekazywana podczas wieczornego spotkania, była zaserwowana w sposób przystępny i łatwy do przyswojenia. W zależności od Państwa potrzeb, nasze szkolenie i degustacje może przybrać dowolny kształt. W ramach wieczorów integracyjnych, proponujemy klubowe spotkania, nastawione głównie na wprowadzenie przyjemnej i niezobowiązującej atmosfery wewnątrz integrowanej grupy.

Każde spotkanie wiąże się z przekazaniem najbardziej interesujących informacji, bardzo szczegółowych, czasem zaś zupełnie podstawowych, mających na celu zachęcenie uczestników do wstąpienia w świat szlachetnych alkoholi i cygar. Uczestnikom mniej zaawansowanym w danej tematyce, staramy się przybliżyć podstawowe terminy, pozwalające zabłysnąć w towarzystwie, np: burbon, whiskey japońska, vatted malt, blended, single malt, koniak Hors d'Age, X.O., czy też Vintage. Osobom, które posiadają już pewną konkretna wiedzę z tegoż zakresu, polecamy natomiast degustacje tematyczne dotyczące danego, wybranego gatunku, kraju, regionu, ale też degustacje pionowe bądź poziome.

Prowadzone prezentacje cygar, opierają się na sprawdzonych sposobach ich degustacji. Pierwsze cygaro goście otrzymują na początku, tak aby móc delektować się nim już w trakcie „części oficjalnej”. Drugie cygaro, zamykające pokaz, uczestnicy wybierają razem z osobą prowadzącą, która pomoże im wybrać markę odpowiadającą ich indywidualnym upodobaniom. Prezentacji towarzyszy w formie tła muzycznego cichy podkład muzyki kubańskiej oraz wyeksponowane humidory z cygarami klasy Premium.

Nasza firma zapewnia opiekę najwyższej klasy specjalistów. W ich kompetencjach znajduje się prowadzenie szkolenia w sposób przystępny i zabawny, a jednocześnie bardzo profesjonalny, kompetentny i w 100 procentach bezbłędny. Prowadzący wieczór zaznajamia słuchaczy z tematyką, a następnie zachęca uczestników do aktywnego brania udziału w degustacji. Szczególny nacisk kładziony jest na stworzenie atmosfery ekskluzywności.

Wizaż

Wizaż

Zapraszamy na spotkanie ze specjalistką z dziedziny wizażu, podczas którego przekażemy informację z zakresu znaczenia koloru w świecie wizażu.

Na naszym unikalnym spotkaniu integracyjnym typu indoor, zapoznamy wszystkich uczestników z tajnikami technik wizażu. Omówimy poszczególne kwestie:

 • wprowadzenie do tematyki wizażu,
 • wmówienie poszczególnych typów urody,
 • wykaz kosmetyków kolorowych do użytku indywidualnego,
 • prezentacja wybranego przez Panie makijażu z wyszczególnieniem wykorzystanych produktów,
 • zasada światłocienia i modelingu w korygowaniu kształtów twarzy,
 • indywidualne konsultacje w doborze kosmetyków kolorowych uzasadnione krótką analizą kolorystyczną,
 • rodzaje wizażu ze względu na okoliczności.

Spotkanie będzie miało charakter warsztatów, tzn po pokazie wszyscy uczestnicy kursu będą kreować makijaż pod kierunkiem specjalistki.

Warsztaty bębniarskie

Warsztaty bębniarskie

Warsztaty bębniarskie to niecodzienna impreza integracyjna, nie tylko dla wielbicieli muzyki. Zajęcia prowadzone przez muzyków z projektu „Wiewiórka na drzewie”. Artyści podzielą się swoimi umiejętnościami w dziedzinie gry na różnego rodzaju instrumentach perkusyjnych, od tamburynów do tam - tama. Uczestnicy będą mogli wypróbować swoich sił na każdym z nich.

Podczas drugiej części warsztatów, będziemy tworzyć swoje nowe brzmienie. Każdy zespół, pod okiem ekspertów, będzie tworzył własny utwór muzyczny, który zostanie zaprezentowany jako element wieczornej imprezy integracyjnej. Wieczorna impreza może być również wzbogacona o koncert na żywo.
Fabryka czekolady

Fabryka czekolady

Gratka dla wszystkich łakomczuchów i wielbicieli czekoladowych przysmaków.
Stwórzcie nowy produkt, zaprojektujcie jego opakowanie oraz przygotujcie kampanię marketingową! Szkolenie to, jest nauką eksperymentowania, kreatywności i tworzenia, a to wszystko podczas wyrabiania ulubionych łakoci. Podczas tego warsztatu uczestnicy będą mogli poznać historię czekolady i poznają oryginalne przepisy na różne słodkości.

Po krótkim wprowadzeniu każda grupa będzie musiała stworzyć nową serię słodyczy tzn.: przygotować recepturę oraz próbki, nazwać swoje produkty, przygotować dla nich oryginalne opakowania oraz wymyślić formę promocji. Szkolenie zakończy się wspólną degustacją i oceną najbardziej kreatywnych i najsmaczniejszych czekoladek.
Taniec

Taniec z nami!

Kompleksowa nauka tańca – dla każdego, kto chciałby poczuć się jak prawdziwy król parkietu, lub nauczyć się konkretnych tańców. Disco, rock n'roll, salsa, a może taniec brzucha? U nas każda z opcji jest dostępna.

Prowadzimy zajęcia dla osób pragnących nauczyć się tańczyć do każdej muzyki, na każdą okazję, zarówno dla par, jak i dla osób indywidualnych. Nasi trenerzy to profesjonalni tancerze, którzy nauczą państwa każdego z wybranych tańców, lub po indywidualnej analizie oczekiwań i preferencji, dobrany zostanie odpowiedni program i style taneczne.

Dajemy skuteczne odpowiedzi na pytania jak nauczyć się tańczyć, aby zatańczyć z dowolną osobą do każdej muzyki i jak poczuć się pewnie na parkiecie.

Taniec

Taniec brzucha

Zapraszamy wszystkich na niezapomnianą, orientalną przygodę. Proponujemy dłuższe kursy, a także jednodniowe warsztaty tańca orientalnego, zwanego również tańcem arabskim czy też potocznie - tańcem brzucha.

Taniec ten istnieje od tysięcy lat, dzisiaj jednak przeżywa swój prawdziwy renesans. Uważa się, iż potrafi on wydobyć z kobiet to, co w nich najpiękniejsze. Belly dance wywodzi się z Egiptu i jest jednym z najstarszych tańców świata. Charakteryzuje się tym, iż przekazuje radość, wyzwala pozytywną energię, pozwala cieszyć się swoim ciałem.

Pozwala na przekazanie swojego potencjału, kreatywności i niepowtarzalności. Bazuje na ruchach brzucha, bioder i klatki piersiowej. Ważną rolę odgrywają subtelne ruchy rąk i przyciągający wzrok, tzw. „wężowe ruchy”. Dzięki skupieniu i kontroli nad ciałem, której wymaga, uchodzi też za skuteczna formę medytacji.

Oprócz tego, taniec ten tez bardzo korzystnie wpływa na sylwetkę, modelując ja i wyszczuplając.

Taniec

Taniec disco

Disco to proste kroki taneczne i dużo radości!                                                                 
Kubańska salsa

Salsa Kubańska

Salsa, czyli z hiszpańskiego 'sos', jest niepowtarzalnym miksem różnych brzmień i rytmów, który tworzy niezwykłą, bardzo pikantną mieszankę.

W trakcie tej imprezy nasza uwaga skupiona będzie na nauce specyficznej odmiany salsy, jaką jest salsa kubańska. Styl ten swoimi korzeniami sięga do tradycyjnej ludowej muzyki kubańskiej. Taneczna charakterystyka stylu, to:

 • improwizacja,
 • radość,
 • dialog partnera z partnerką – pikantny i pełen humoru.

Salsa od wielu lat bez problemu zdobywa miejsca taneczne i serca ludzi na całym świecie, również za sprawą tej szczególnej formy salsy kubańskiej, jaką jest Reuda De Casino. Jest to odmiana salsy tańczona przez 2 i więcej pary synchronicznie, po kręgu (z hiszp. rueda), które to na komendę podawaną przez prowadzącego, wykonują figury taneczne, często związane z jednoczesną zmianą partnerów. Jest wspaniałą, integracyjną zabawą, której urokowi ulegają ludzie na całym świecie.

Historia salsy, jaką znamy obecnie, rozpoczyna się w latach 70'tych ubiegłego wieku, kiedy muzyka i taniec emigrantów z Kuby, Puerto Rico i innych krajów latynoskich zaczęły ulegać wpływom jazzu i muzyki rozrywkowej. Fenomen popularności salsy można próbować wytłumaczyć tym, iż jako styl nadal ewoluuje. W swym sednie czerpie z afro-karaibskich korzeni, biorąc do siebie to, co najlepsze ze współczesnych stylów tanecznych i muzycznych.

Salsa Los Angeles

 Salsa Los Angeles

Styl zwany w skrócie salsa L.A. Jest to najprawdopodobniej najpopularniejszy styl salsy tańczony w Polsce. Nazywany jest stylem liniowym, ponieważ wymaga wykonywania figur w jednej linii (cross-body). Do charakterystycznych elementów należą częste obroty partnerki oraz elementy (butterfly), które mają za zadanie wyeksponować partnerkę w tańcu.

W naszym programie również:

 • walc angielski,
 • walc wiedeński,
 • tango,
 • foxtrot,
 • quickstep, samba,
 • rumba, cha-cha,
 • blues,
 • polka,
 • jive,
 • paso-doble,
 • mambo.
Warsztaty aktorskie

Warsztaty aktorskie

Warsztaty aktorskie dają wiedzę, która pomaga w życiu codziennym, zarówno prywatnym, jak i zawodowym.

Nasza oferta warsztatów aktorskich jest eventem wprost wymarzonym dla każdego, kto w swoim codziennym życiu zawodowym i prywatnym ma kontakt z innymi ludźmi. Nasza oferta integracyjna ma na celu kształtowanie umiejętności przydatnych dla Państwa, Państwa współpracowników i klientów. Warsztaty aktorskie pomagają w pozbyciu się tremy, obaw, lęków przed mówieniem i wystąpieniami publicznymi.

Rozwijają one w każdym uczestniku takie cechy, jak:

 • żywa i plastyczna wyobraźnia - nauczymy Państwa jak pokazywać i naśladować gestem dowolną tożsamość, osobowość, emocje i nastrój,
 • bardzo podzielna uwaga - w jaki sposób mówić płynnie i porywająco, nawet będąc wyczerpanym fizycznie,
 • świadomość własnego ciała, gestykulacji, mimiki - dowiedz się, jak uzyskać spójność głosu z gestykulacją oraz cała fizjologią ciała, poznaj mądre sposoby zarządzania mięśniami i ruchami. Nauczymy każdego z uczestników jak istotne podczas naszego mówienia są... ręce! Pokażemy jak zakańczać gesty i jak je rozpoczynać. Pomożemy w pozbyciu się niepotrzebnych ruchów i nawyków, np. podnoszenie brwi, wsadzanie rąk do kieszeni, tiki.
 • panowanie nad własnym głosem, modulacja jego tonu - pomożemy państwu ponieść jakość swojej mowy, ucząc mówić tak, by odbiorcy naszych komunikatów chcieli nas słuchać. Wiemy w jaki sposób sprawnie korzystać z potencjału, jakim jest własny głos, pokazujemy w jaki sposób mówić szeptem, gdy trzeba i błyskawicznie przechodzić do krzyku, stawiać akcent, pauzy, zatrzymania w odpowiednich miejscach swej wypowiedzi – pomaga to mówić w sposób wyrazisty i barwny, a także poprawny językowo.
 • współdziałanie, współpraca z partnerem: umiejętność niezwykle istotna dla każdego, kto w swym życiu zawodowym i prywatnym, ma kontakt z innymi ludźmi, a zatem właściwie dla każdego. Szczególnie polecany dla tych, którzy chcą skuteczniej wpływać na innych.
Kurs malarski

Kurs malarski

To oryginalna metoda rozwoju świadomości, budzenia kreatywności i pasji życia, poprzez malowanie. To metoda dla wszystkich tych, którzy nigdy nie malowali, jak i tych, którzy już kiedyś uczyli się malowania.

Kurs przydatny dla każdego, kto:

 • tęskni za twórczym wyrażaniem swojej natury,
 • pragnie rozwijać swoją kreatywność,
 • chce rozwijać swoja wrażliwość.

Zapraszamy do udziału w naszym szkoleniu, które ma na celu nauczenie Państwa jak samodzielnie nauczyć się tworzyć obrazy, różnymi technikami malarskimi. Pomożemy Państwu zrozumieć sztukę i otworzymy na kreatywność. Do dyspozycji będzie w pełni profesjonalnie wyposażona sala oraz materiały dobrane zgodnie z zaplanowanymi wspólnie warsztatami.

Naszym zadaniem będzie odkrycie w każdym z uczestników jego indywidualnych, głęboko skrywanych lub nieuświadomionych talentów. Siłę i odwagę będziemy czerpać z energii grupowej i naszej współpracy. Na zajęciach staramy się zaprezentować jak najszerszy wachlarz technik malarskich, co pomoże każdemu z zainteresowanych odkryć jego osobiste upodobania.

Bodypainting

Bodypainting

Bodypainting (ang. body – ciało, painting – malowanie, czyli malowanie ciała) to sztuka malowania na ciele farbami, przez niektórych uważana za jedną z najstarszych form sztuki. Malunek tymczasowy jest w pełni bezpieczny i nietoksyczny.

Bodypainting był używany już dziesiątki tysięcy lat temu wśród starożytnych plemion na całym świecie. Co ciekawe, część tych plemion praktykuje ich tradycje do dziś. Współczesny bodypainting datuje się na lata sześćdziesiąte XX wieku. Wtedy to artyści chętnie eksperymentowali z malowaniem na ciałach. 

Generacja dzieci kwiatów i hippisów popierała samą ideę tradycyjnych kultur, co łączyło się z wielkim uwielbieniem dla sztuki dekoracji ciała. Późniejszy okres, czyli lata 70. i 80., to głównie glam rock - ta subkultura przyjęła sztukę malowania twarzy jako nową ekstremalną formę ekspresji.

Współczesne metody i techniki bodypaintingu, to:

 • malowanie pędzlem i gąbką - w tej, najbardziej popularnej, technice, twórca nakłada farby na ciało za pomocą gąbek kosmetycznych i pędzli. Dużym plusem tej techniki jest fakt, iż artysta nie potrzebuje dużo sprzętu. Pokrycie całego ciała farbami i wypełnianie go detalami zajmuje dużo czasu, jednak przynosi ogromna satysfakcję.
 • malowanie aerografem - zaletą malowania aerografem lub kompresorem jest szybkość. Ważne jest, by nauczyć się jak odpowiednio używać sprzętu. Po krótkim przeszkoleniu technika ta daje twórcy wiele radości i multum różnorodnych możliwości.
 • efekty specjalne – dodatki wykorzystywane do efektów specjalnych przeważnie są wykonane z lateksu oraz pianki. Technika ta łączy się ze wszystkimi innymi i pozwala na uzyskanie niesamowitych efektów. Dodatki mogą być doczepione do ciała przed malowaniem, tak aby dzieło tworzyło specjalną formę. Należy pamiętać, że jest to bodypainting, więc efekty specjalne powinny być dodatkiem do dzieła, a nie jego głównym celem.
 • bodypainting z wykorzystaniem fluorescencyjnych farb - bodypainting UV może być wykonywany za pomocą pędzli i gąbek kosmetycznych oraz aerografów. Grube wzory i obrazy tworzą wspaniałe efekty dla oka, a biała farba może być użyta, by sprawić niektóre części ciała niewidzialnymi.
Joga

Joga

Przez tysiące lat istniało wiele rodzajów (szkół, ścieżek) jogi przenikających całą kulturę Indii i nie tylko, stąd też nie ma jednej definicji jogi. Wszystkie ścieżki jogi prowadzą do jednego. W wyniki praktyki, na końcu drogi, uzyskuje kajwalię, absolutną wolność, stan bezwarunkowego istnienia.

W czasach globalizacji, joga w swoich różnorodnych odmianach, przeniknęła do zachodniego świata. Od zabarwionych religijnie, przez medytację transcendentalną, krijajogę Art of li hathajogę, do jogi w medycynie i fitness.

W ostatnich latach możemy zaobserwować prawdziwy „boom” na jogę. Zwiększanie świadomości ma nas doprowadzić do absolutnej harmonii umysłu i emocji, cielesności i duchowości. Asany, czyli pozycje jogi, zwiększają kondycje fizyczną, poprawiają siłę, elastyczność, wytrzymałość ścięgien i mięśni. Ruchy, które do tej pory wydawały się uciążliwe lub wręcz nieosiągalne, robimy bez większego trudu.

Joga ma tez bardzo korzystny wpływ na umysł i psychikę. Stymulując układ nerwowy, pomaga zdobyć umiejętność doskonałej koncentracji i doskonałej relaksacji. Niewątpliwie wpływa to korzystnie zarówno na życie prywatne, jak i zawodowe. Asany skutecznie pomagają w regulowaniu oddechu, wpływają korzystnie na pracę serca, pomagaj w dotlenieniu komórek ciała i przyspiesza wszystkie procesy metaboliczne organizmu.

Joga pomaga łagodzić i zwalczać najróżniejsze bóle: bóle głowy, menstruacyjne, stawów. Przez stymulacje współpracy dwóch półkul mózgowych, spowalnia procesy starzenia się.

Nurkowanie

Nurkowanie

Sny o lataniu od zawsze towarzyszyły ludziom. Nasz kurs nurkowania pozwoli każdemu z Państwa, a także Pańskim pracownikom, przeciwstawić się regułom grawitacji i poznać uczucie najbliższe beztroskiemu eksplorowaniu przestworzy. Zapraszamy do podróży w świat, który gwarantuje oderwanie się nie tylko od zgiełku cywilizacji, ale też od rzeczywistości, którą obserwujemy na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się ze światem od jego podwodnej strony. Spełniamy sny o lataniu!

Jednym z ostatnio najpopularniejszych, ale też najbardziej niezwykłych sportów, jest nurkowanie. Wszystkim zainteresowanym tą formą aktywnego wypoczynku, gwarantujemy profesjonalny kurs, zaznajamiający z techniką nurkowania od podstaw. Tych, którzy nigdy nie próbowali tego sportu, nauczymy wszystkich zasad bezpiecznego nurkowania, a bardziej doświadczonych możemy zabrać nawet na eksplorację zatopionych wraków.

Proponujemy państwu kurs na terenie Polski. Podstawy poznawane są przez uczestników na specjalnie przystosowanych do tego basenach. Późniejsze etapy obejmują nurkowanie w zalanych kamieniołomach, oglądanie zalanych koparek, etc.

Wyprawa nurkowa jest doskonałą formą budowy i integracji zespołu - nurkowanie w samej swej istocie opiera się na typowych procesach integracyjnych takich jak:

 • współpraca w grupie,
 • wzajemna odpowiedzialność,
 • wspólne planowanie i realizacja planu,
 • gotowość do niesienia pomocy partnerom.

Uczestnicy naszego kursu nurkowania otrzymają niepowtarzalną okazję do poznania zjawisk, które nie są dostępne w innych warunkach. Zapoznają się z podwodnym stanem nieważkości, prawdziwą ciszą, podwodna przyrodą. Wodny świat, rafy koralowe, cudowna roślinność i ławice ryb dostarczą niezapomnianych wrażeń. Błękitna podwodna przestrzeń, to okazja do odkrycia nowych, niesamowitych wrażeń, sama przygoda na pewno pozostanie w pamięci uczestników.

Nauka wspinaczki

Nauka wspinaczki

Sny o lataniu od zawsze towarzyszyły ludziom. Nasz kurs nurkowania pozwoli każdemu z Państwa, a także Pańskim pracownikom, przeciwstawić się regułom grawitacji i poznać uczucie najbliższe beztroskiemu eksplorowaniu przestworzy. Zapraszamy do podróży w świat, który gwarantuje oderwanie się nie tylko od zgiełku cywilizacji, ale też od rzeczywistości, którą obserwujemy na co dzień. Zapraszamy do zapoznania się ze światem od jego podwodnej strony. Spełniamy sny o lataniu!

Wspinaczka to dyscyplina, która bije rekordy popularności. Propozycja idealna dla każdego, kto chciałby zacząć swoją przygodę ze wspinaniem się, a także dla osób, które pragną podszkolić swoje umiejętności.

W naszej ofercie nauki wspinaczki, każdy zainteresowany tą tematyką może znaleźć coś dla siebie. Wszystkim uczestnikom proponujemy kurs idealnie dostosowany do jego potrzeb i umiejętności, na specjalnej ścianie szkoleniowej do wspinaczki, lub też w terenie. Proponujemy najpiękniejsze rejony pod względem wspinaczkowym, a także krajobrazowym.

Zapewniamy opiekę wykwalifikowanych fachowców, którzy zaznajomią uczestników z podstawami wspinaczki, nauczą sztuczek i tricków, które znacznie wpłyną na jakość naszego stylu wspinania. Opowiedzą nieco o technice wspinania się, pomogą ją poprawić i udoskonalić, zaznajomią z zasadami bezpieczeństwa i opracują indywidualne treningi.

Nauka gry w golfa

Nauka gry w golfa

Golf jest sportem dla każdego, choć wymaga sprawności fizycznej oraz przyzwoitej kondycji, mimo to może go uprawiać zarówno 70-latek, jak i 10-latek. Przejście przez wszystkie dołki na polu zajmuje zwykle od 4 do 6 godzin, w trakcie których cały czas przebywa się na świeżym powietrzu i wykonuje się umiarkowany wysiłek fizyczny, polegający głównie na przespacerowaniu około 6-8 kilometrów wraz z ważącą kilkanaście kilogramów torbą z kijami.

Golf jest często postrzegany jako sport bardzo elitarny. W krajach, w których sport ten jest bardzo popularny, jest on jednak dość łatwo dostępny niemal dla każdego, kto naprawdę chce grać.

W krajach, gdzie golf nie jest zbyt popularny, jest on zwykle rzeczywiście bardzo kosztowny, przy czym główną barierą finansową jest nie koszt nabycia sprzętu, ale koszt użytkowania pola lub koszt składek członkowskich w klubie.

Turniej i nauka gry w golfa organizowany przez naszą firmę, prowadzony prowadzony jest przez wykwalifikowanych trenerów. Cała grupa zostaje podzielona na mniejsze zespoły, które otrzymują sprzęt. Do dyspozycji zostanie oddane pole treningowe, na którym będą ćwiczone wszystkie elementy gry w golfa. Reasumując – każdemu, kto pragnie nauczyć się gry w golfa, podszkolić swoje umiejętności lub sprawdzić, czy jest to sport dla niego, oferujemy taką możliwość, oszczędzając każdemu z naszych Klientów bardzo wysokich kosztów związanych z zakupem sprzętu golfowego, jak i członkostwem w klubie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 32 445 36 62
integracja@laurenpeso.pl
powrot

ntegracje zobacz wszystkie
logo

Wspólnie uważamy, że podstawą każdej firmy są jej pracownicy. Lauren Peso Polska organizuje niepowtarzalne imprezy integracyjne, prowadzone przez najwyższej klasy profesjonalistów. Nasze scenariusze powstają w oparciu o indywidualne preferencje i potrzeby. Z przyjemnością pomagamy odnosić sukcesy naszym Klientom.