Imprezy outdoor - Olimpiady firmowe i branżowe - Lauren Peso Polska S.A.

Imprezy outdoor - Rywalizacja sportowa

Proponujemy państwu zapoznanie się z naszą unikatową i oryginalną ofertą imprezy integracyjnej. Zajmujemy się profesjonalną i kompleksową organizacją imprezy pod szyldem olimpiad firmowych lub branżowych (obejmujących kilka firm, rywalizujących ze sobą). W naszym programie są takie dyscypliny, jak na przykład futsal, piłka siatkowa, piłka nożna i koszykowa. Cały event odbywa się w formie pikniku – dostarczamy Państwu bardzo różnorodnych atrakcji.

Nasi specjaliści zajmują się opracowaniem systemu punktowego, profesjonalnego systemu rozgrywek. Zapewniamy obsługę sędziowską i medyczną – nasz program jest całkowicie bezpieczny. Zajmujemy się również przygotowaniem indywidualnego loga, obrandowania pod kątem konkretnego turnieju.

Program przeprowadzamy w atmosferze rywalizacji sportowej w duchu igrzysk olimpijskich. Grupę dzielimy na równe “reprezentacje narodowe”, które walczą między sobą w różnych dyscyplinach olimpijskich rozgrywanych na wesoło. Reprezentacje będą gromadzić punkty na podstawie, których ustalimy klasyfikację końcową. Po jej ogłoszeniu odbędzie się dekoracja zwycięskich zespołów na podium przy akompaniamencie hymnu olimpijskiego.

Wszystkie nasze scenariusze zakładają maksimum bezpieczeństwa dla uczestników

Naszą kadrę tworzą prawdziwi pasjonaci z ogromnym doświadczeniem, kwalifikowani instruktorzy. Wszelkie lokalizacje zawarte w propozycjach są przez nas gruntownie sprawdzone i przetestowane.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 32 445 36 62
integracja@laurenpeso.pl
powrot

ntegracje zobacz wszystkie
logo

Wspólnie uważamy, że podstawą każdej firmy są jej pracownicy. Lauren Peso Polska organizuje niepowtarzalne imprezy integracyjne, prowadzone przez najwyższej klasy profesjonalistów. Nasze scenariusze powstają w oparciu o indywidualne preferencje i potrzeby. Z przyjemnością pomagamy odnosić sukcesy naszym Klientom.