Imprezy outdoor - Festyny rodzinne i Pikniki firmowe - Lauren Peso Polska S.A

Imprezy outdoor - Festyny rodzinne i Pikniki firmowe

W naszej ofercie mamy zarówno pikniki rodzinne, jak i pikniki stricte firmowe. Wspólne pikniki to rewelacyjna i bardzo ciepła forma integracji. Wyjątkową cechą tego rodzaju eventów jest, iż impreza obejmuje wszystkich, rozpoczynając od najmłodszych, kończąc na dorosłych, którzy będą mieli okazję uczestniczyć w grach, konkursach oraz wspólnym biesiadowaniu.

Pomożemy Państwu zrealizować swój wymarzony program w perfekcyny sposób. Z pewnością podczas pikniku niektórym na pewno nie zabraknie niezapomnianych atrakcji, koncertów, konkursów i pokazów.

Zapewnimy kompleksową obsługę eventu, w tym między innymi: smaczny catering przygotowany specjalnie pod Wasze gusta smakowe, odpowiednie nagłośnienie i oświetlenie, konferansjera, oprawę muzyczną, liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych, a także wiele innych pomysłów, dostosowanych indywidualnie do każdego klienta. Zadbamy o to, aby każdy uczestnik niezależnie od wieku, płci , a także wykształcenia, znalazł atrakcję dla siebie.

Dmuchane zjeżdżalnie

Dmuchane zjeżdżalnie i zamki

To dziś jedne z najpopularniejszych urządzeń rekreacyjnych dla małych i dużych.

Urządzenia te rewelacyjnie wpisują się w program niemalże każdej imprezy rozrywkowej, odbywającej się zarówno w plenerze jak i wewnątrz pomieszczeń. Zaprojektowane zostały tak, by dać maksimum bezpieczeństwa oraz emocji głównie naszym najmłodszym, ale również dorosłym użytkownikom

Urządzenia dostępne są w wielu wersjach, kolorach, kształtach i rozmiarach. Zapewniona przez nas profesjonalna obsługa zapewni całkowite bezpieczeństwo najmłodszym użytkownikom.

Sumo

Sumo

Nasze zawody nawiązują do tradycyjnych japońskich zapasów sumo. Trzeba jednak przyznać, iż już na pierwszy rzut oka widać jedną istotną różnicę – nasi zawodnicy zakładają na siebie strój, przypominający „tłuszczyk” zawodników sumo, co daje wszystkim wspaniałą zabawę.

To doskonała propozycja zabawy dla każdego, ciesząca się dużym zainteresowaniem na wszelkiego rodzaju imprezach. Zawodnicy po ubraniu specjalnych, wypełnionych gąbką kostiumów błyskawicznie przeobrażają się w masywnych zapaśników suma. Sednem zabawy jest powalenie przeciwnika na matę, lub wypchnięciu go poza obszar walki.

Sumo to bardzo widowiskowa konkurencja, dająca wiele radości zarówno samym zawodnikom jak i zgromadzonej widowni.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 32 445 36 62
integracja@laurenpeso.pl
powrot

ntegracje zobacz wszystkie
logo

Wspólnie uważamy, że podstawą każdej firmy są jej pracownicy. Lauren Peso Polska organizuje niepowtarzalne imprezy integracyjne, prowadzone przez najwyższej klasy profesjonalistów. Nasze scenariusze powstają w oparciu o indywidualne preferencje i potrzeby. Z przyjemnością pomagamy odnosić sukcesy naszym Klientom.