Wieczory tematyczne - Lauren Peso Polska S.A.

Organizacja wieczorów tematycznych

W ofercie tej mogą Państwo znaleźć propozycje imprez tematycznych, które w swym założeniu przenoszą uczestników w czasie i miejscu. Oferujemy Państwu różnorodne oferty wieczorów tematycznych, indywidualnie dostosowanych do określonych preferencji. To propozycja skierowana do wszystkich z Państwa, którzy szukają pomysłu na zorganizowanie wieczoru dla swoich klientów oraz współpracowników. Jest to idealny sposób na relaks po całym dniu pracy i natłoku zadań.

Oferta szkoleń typu indoor – (z języka angielskiego: wewnątrz, w obiektach krytych). Impreza indoor jest doskonałym sposobem na udaną zabawę, stworzenie sprzyjającej atmosfery w firmie, integrację oraz poprawę komunikacji i relacji między pracownikami. Przebrania, specyficzny wystrój i atrakcje, gwarantują spędzenie niesamowitego wieczoru, który na długo pozostanie w pamięci Państwa pracowników. Poniższe oferty są tylko ułamkiem z wszystkich możliwych scenariuszy, jesteśmy bowiem zawsze otwarci na Państwa sugestie i oczekiwania.

Zajmujemy się organizacją całego eventu, począwszy od doboru artystów, scenografii, samych atrakcji, a kończąc na pożegnaniu ostatniego gościa. Wśród wielu ciekawych scenariuszy znajdą Państwo między innymi:

Carska Rosja

 

Carska Rosja

Zachęcamy do udziału w wieczorze, który wprowadzi unikalny, rosyjski klimat – zapraszamy na krótkie odwiedziny u naszych sąsiadów ze wschodu. Moskwa, Sankt Petersburg... Przepych, luksus, bajeczne kolory, malownicze cerkwie. Wszystko to w jeden wieczór!

 

Zachwycające dekoracje, tradycyjna muzyka i matrioszki, a wszystko w temperaturze zdecydowanie dużo wyższej niż syberyjska. Największy kraj naszego globu łączy w sobie wiele sprzeczności, fascynuje i przeraża za zarazem. My pozwolimy Państwu na całkowicie bezpieczną wyprawę w klimaty carskiej Rosji – zapewniamy, iż impreza pozostanie w pamięci Państwa pracowników na długo!

 

Carska Rosja

PRL

Czasy PRL to dla młodych ludzi wręcz prehistoria. Zachęcamy do wycieczki w czas, który dziś jest tylko bezpiecznym wspomnieniem.

Zapraszamy na sentymentalną wyprawę w absurdalny czas PRL-u. Naszym Gościom proponujemy podróż w nie tak odległe czasy, gdzie będą mogli stanąć oko w oko z przodownikami pracy, junakami, proletariuszami i wszechobecną propagandą.

Proponujemy Państwu organizację imprezy w klimatycznym miejscu, w którym czas zatrzymał się na dobre. Tylko tutaj mają Państwo możliwość przypomnienia sobie smaku prawdziwego paprykarza, czy też oranżady, a także wody z saturatora.

W programie przewidujemy między innymi rozbudowaną część muzyczną, z największymi przebojami epoki, np.: „Na prawo most na lewo most”, „Czerwony autobus”, „Daj mi tę noc”, „Parostatek”, „Niech żyje bal”, „Cała sala”. Humor, piosenki, które mogą być śpiewane przez wszystkich, a także mnóstwo konkursów spowodują, iż nasi uczestnicy przeniosą się na chwilę w epokę talonów i kartek żywnościowych, a także malowniczych pochodów pierwszomajowych.

,Zajmujemy się przygotowaniem charakterystycznego dla tych czasów wystroju sali i stołów, aranżacją miejsca imprezy, zapewniamy wodzireja – prezentera muzycznego, gwarantującego muzyczna zabawę do rana. Wszyscy uczestnicy zostaną też zaopatrzeni w stroje wprost z epoki.

 

Halloween

Halloween

Jedną z najnowszych ofert imprez okolicznościowych, jest impreza w stylu Halloween.

Halloween jest zwyczajem, który dopiero wchodzi do Polski, jednak ta młoda tradycja, bardzo popularna w Europie Zachodniej i USA, zdobywa sobie liczne rzesze zwolenników. Jest to innowacyjny i nowoczesny sposób na imprezę integracyjną, który pozwoli zaskoczyć wszystkich w pozytywny sposób.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę, stworzenie halloweenowego menu, przygotowanie oryginalnych dekoracji i oświetlenia, obsługę DJ-a, a na życzenie konkursy, zabawy, występy magika, wróżek i czarownic.

Zapraszamy na wieczór pełen strachów i złowieszczo uśmiechniętych dyń!

 

Biesiada Rycerska

Biesiada Rycerska

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich prześwietnych gości na prawdziwą biesiadę rycerską.

Wśród atrakcji tego wieczoru znajdziecie Państwo między innymi wspaniałe, oryginalne kostiumy oraz rekwizyty dla gości. Odważni rycerze i białogłowy w strojach z epoki, umilą ten nieszablonowy wieczór.

Odpowiednia oprawa muzyczna i inne atrakcje w średniowiecznym stylu, to tylko kilka punktów w naszym bogato zaaranżowanym scenariuszu.
Firmowe Latino

Latino party

Oto propozycja doskonałej zabawy przy gorących, latynoskich rytmach! Propozycja idealna nie tylko na okres karnawałowych szaleństw. Z pewnością rozgrzeje każdego.

Impreza wymarzona dla tych, którzy latynoskie klimaty maja we krwi, a także dla każdego, kto dopiero chciałby w nich zasmakować!

Przy oprawie gorących melodii latino, które stanowią doskonałe połączenie dynamicznych brzmień i muzyki flamenco oraz bardzo popularnych hitów, takich jak: „Guantanamera” czy „Desperado”, wszyscy uczestnicy przeniosą się w rejony Hiszpanii, Meksyku, czy też Ameryki Łacińskiej.

Nasz szeroki program przewiduje m.in. pokazy taneczne połączone z nauką tańca, degustację egzotycznych drinków podawanych w orzechu kokosa lub wydrążonym ananasie, a także różnorodne konkursy i zabawy. Zapewniamy kompleksową obsługę, włącznie z oryginalnym strojami dla wszystkich uczestników.

Gwarantujemy unikalny, tropikalny wystrój lokalu, zgodnie z Państwa życzeniem – Meksyk, Hiszpania, Brazylia, Hawaje? Dla nas to żaden problem!

 

Wieczór Wigilijny, Wielkanocny, Sylwester etc.

Wieczór Wigilijny, Wielkanocny, Sylwester etc.

Całoroczny trud, codzienne spotkania biznesowe i ciężka praca sprawiają, iż często pojawia się zmęczenie i znużenie codziennością, spadają wyniki i efektywność naszych pracowników. Na szczęście kilkukrotnie w ciągu roku nadchodzi moment refleksji, zatrzymania się i podsumowań minionego czasu.

Warto wykorzystać ten czas i pomyśleć o tym, by przeżyć przyjazne, ciepłe i pełne nadziei chwile, które utrwalą się w naszej pamięci jako miłe wspomnienia, nawet, gdy nadejdą dni pełne wytężonej pracy.

Pragniemy zaproponować Państwu zorganizowanie niezapomnianej imprezy, której celem jest motywacja i integracja załogi. Proponujemy już dziś pomyśleć o nadchodzących wydarzeniach i zaprosić swoich współpracowników na spotkanie na wspólnych evencie zorganizowanym przez Lauren Peso Polska.

Imprezę możemy zorganizować w różnorodnych i unikalnych miejscach, wśród naszych propozycji znajdują się m.in. zamki, kopalnie, leśniczówki. Istnieje możliwość zorganizowania wieczoru w zaproponowanej przez Państwa lokalizacji, także bezpośrednio w siedzibie firmy. W ramach usługi oferujemy również dojazd, w wybranej przez Państwa formie, klasycznej, lub też bardziej ekstrawaganckiej, proponujemy np. sanie, zaprzęgi, kuligi, bryczki.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Aby otrzymać szczegółowe informacje na temat wybranej oferty skonsultuj się z naszym doradcą.

telefon: 32 445 36 62
integracja@laurenpeso.pl
powrot

ntegracje zobacz wszystkie
logo

Wspólnie uważamy, że podstawą każdej firmy są jej pracownicy. Lauren Peso Polska organizuje niepowtarzalne imprezy integracyjne, prowadzone przez najwyższej klasy profesjonalistów. Nasze scenariusze powstają w oparciu o indywidualne preferencje i potrzeby. Z przyjemnością pomagamy odnosić sukcesy naszym Klientom.